Wiadomości

  • 16 listopada 2022
  • wyświetleń: 599

Jaką kurtkę wybrać na zimę?

Materiał partnera:

Zima zbliża się wielkimi krokami. Nie da się ukryć, że poza zmianą opon z letnich na zimowe, powinnyśmy zadbać o zmianę garderoby także z letniej na zimową. Konieczne będą ciepłe okrycia wierzchnie. Jaki mamy wybór? Czy na czymś konkretnie powinnyśmy "zawiesić oko"? Pora odpowiedzieć na te wszystkie pytania.

Wygodna parkaNa pewno na co dzień cenimy sobie wygodę i komfort. Szczególnie zimą nie chcemy mieć ograniczonych ruchów. Gdy ubierzemy duże, puchowe kurtki, to niestety nie będziemy się czuć swobodnie. Musimy zadbać o to, aby nasza odzież wierzchnia była niezbyt gruba i dawała nam możliwość pełnego zakresu ruchów.

kurtka parka


W takie wymagania wpisuje się kurtka parka. Kurtka ma to do siebie, że nie tylko jest wygodna, ale także pięknie się prezentuje. Do kurtki parki możemy dobierać zarówno stylizacje sportowe, a także te bardziej eleganckie. W kurtce parce będziemy wyglądać dobrze w butach na wysokich obcasach, ale także w płaskich traperkach, czy też w zimowym obuwiu sportowym. Lubimy mieć tak duży wybór, ponieważ łączenie stylów daje nam tylko nowe możliwości, które w zasadzie są niczym nieograniczone. Ogranicza nas jedynie nasza kreatywność. Kobietom zwykle nie brakuje pomysłów na nowe stylizacje. Co więcej, chętnie się nimi dzielą w mediach społecznościowych, czy też na blogach modowych.

A może coś bardziej eleganckiego?Kobiety, które mają ochotę jednak na stylizację bardziej elegancką, czy też szykuje się jakieś większe wyjście, powinno przejrzeć ofertę, w której znajdą zimowe płaszcze wełniane. Wełniane płaszcze chyba nigdy nie wyjdą z mody. Są z nami, odkąd pamiętamy i raczej nic nie zapowiada, aby miało się w tym temacie coś zmienić.

zimowe plaszcze welniane


W ofertach sklepów z płaszczami znajdziemy przeróżne kolory. W zasadzie to można powiedzieć, że znajdziemy w ofercie wszystkie kolory tęczy. Pomimo tego, że lubimy zaszaleć z modą, to chyba, jeśli chodzi o płaszcze, większość osób stawia na kolory spokojne i klasyczne. Wśród nich możemy wymienić kolor: czarny, biały, szary, granatowy, brązowy, czy też beżowy. Do takiego płaszczu wszystko pasuje, a na dodatek można je zestawić z większością ilością rzeczy. Lubimy na pewno mieć większy wybór możliwości.

Sztuką nie jest mieć w szafie tysiąc rzeczy i z ich wykorzystaniem tworzyć stylizacje. Sztuką jest mieć niewiele ubrań i być za każdym razem ubraną przepięknie. Gdy w naszej szafie znajdują się ubrania uniwersalne, jak i w kolorach przyjemnych do łączenia, to na pewno pomysłów jest rzeczywiście sporo. Co więcej, cały czas w głowie pojawiają się nowe pomysły, które jak najszybciej chciałybyśmy przenieść do rzeczywistości.

W obecnych czasach można się inspirować prawdziwymi pasjonatkami mody, które działają w sieci i dzielą się swoimi pomysłami w Internecie. Osoby te bardzo często pokazują, że ciekawe rzeczy można znaleźć w sklepach z używanymi ubraniami, czy też kupić z drugiej ręki. Wielokrotnie możemy się natknąć na filmiki, w których pokazują także przerabianie ubrań i to bez umiejętności krawieckich. Postawmy na oryginalność.