Wiadomości

  • 29 listopada 2022
  • wyświetleń: 841

Szafki na klucze - niezbędnik czy przeżytek?

Materiał partnera:

Dobra organizacja firmy i odpowiednie zabezpieczenie pomieszczeń przed dostępem osób nieupoważnionych to jedne z najważniejszych spraw dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Świetnym rozwiązaniem, które zadba o oba te wymagania, są szafki na klucze. Przy ich doborze warto zwrócić uwagę na ilość pomieszczeń z chronionym dostępem, ich rozkład oraz organizację pracy przedsiębiorstwa.

szafy ze schowkami


Bezpieczeństwo a rozwiązania do biuraZapewnienie bezpieczeństwa mienia firmowego oraz pomieszczeń pracy przed dostępem osób niepowołanych powinno być priorytetem dla każdego przedsiębiorstwa. Z tego powodu firmy inwestują w różnego rodzaju systemy zabezpieczeń. Obecnie na rynku królują cyfrowe rozwiązania. Ochroniarze, stróże i dozorcy w dużej ilości firm zostali zastąpieni monitoringiem. Jednym z nowszych rozwiązań są również depozytory kluczy z elektromechanicznym systemem dystrybucji i monitorowania obiegu kluczy w obiekcie. Z pewnością warto w nie zainwestować, jednak wymagają one sporych nakładów finansowych oraz przeszkolenia personelu. Dlatego stosowane rozwiązania należy dopasować do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Często proste rozwiązania, jak poręczne szafki na klucze, są znacznie praktyczniejsze.

Szafka na klucze - proste i wygodne rozwiązanie- Dla przedsiębiorstw, które chcą zabezpieczyć swoje biuro i składować klucze w jednym, dokładnie określonym miejscu w zupełności wystarczy szafka na klucze. Warto przechowywać w niej szczególnie te komplety kluczy, z których rzadko korzystamy np. klucze zapasowe do pomieszczeń biurowych, magazynowych czy pojazdów. Umieszczenie ich w specjalnym sejfie znacznie zminimalizuje ryzyko kradzieży lub zgubienia. - mówi Aleksandra Zawadzka, ekspert ds. BHP w firmie EMPORO. - Dobrze wykonane szafki powinny charakteryzować się wysoką jakością wykonania, solidnością i trwałością. W naszym asortymencie oferujemy modele wyposażone nawet w 1000 haczyków na klucze, które świetnie sprawdzą się dla do przechowywania dużej ilości kompletów.

Dobór szafki na klucze uzależniony jest od oczekiwań przedsiębiorstwa. W wielu przypadkach to najprostsze rozwiązanie okazuje się najbardziej skutecznym i przystępnym. Szafka na klucze to tani i uniwersalny zakup, do którego w razie potrzeby można dokupić cyfrowe udogodnienie w postaci zamka elektronicznego. W ofercie mamy również sejfy na klucze charakteryzujące się klasą bezpieczeństwa S1 wg normy EN14450, co potwierdza jakość ich wykonania. W każdym z modeli listwy wieszakowe są przestawne, różnokolorowe i kolejno ponumerowane w celu ułatwienia orientacji oraz lepszej organizacji.