czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 29 listopada 2022
  • wyświetleń: 474

Szafki na klucze - niezbędnik czy przeżytek?

Materiał partnera:

Dobra organizacja firmy i odpowiednie zabezpieczenie pomieszczeń przed dostępem osób nieupoważnionych to jedne z najważniejszych spraw dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Świetnym rozwiązaniem, które zadba o oba te wymagania, są szafki na klucze. Przy ich doborze warto zwrócić uwagę na ilość pomieszczeń z chronionym dostępem, ich rozkład oraz organizację pracy przedsiębiorstwa.

szafy ze schowkami


Bezpieczeństwo a rozwiązania do biuraZapewnienie bezpieczeństwa mienia firmowego oraz pomieszczeń pracy przed dostępem osób niepowołanych powinno być priorytetem dla każdego przedsiębiorstwa. Z tego powodu firmy inwestują w różnego rodzaju systemy zabezpieczeń. Obecnie na rynku królują cyfrowe rozwiązania. Ochroniarze, stróże i dozorcy w dużej ilości firm zostali zastąpieni monitoringiem. Jednym z nowszych rozwiązań są również depozytory kluczy z elektromechanicznym systemem dystrybucji i monitorowania obiegu kluczy w obiekcie. Z pewnością warto w nie zainwestować, jednak wymagają one sporych nakładów finansowych oraz przeszkolenia personelu. Dlatego stosowane rozwiązania należy dopasować do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Często proste rozwiązania, jak poręczne www.emporo.pl/c/6996/szafki-na-klucze, są znacznie praktyczniejsze.

Szafka na klucze - proste i wygodne rozwiązanie- Dla przedsiębiorstw, które chcą zabezpieczyć swoje biuro i składować klucze w jednym, dokładnie określonym miejscu w zupełności wystarczy szafka na klucze. Warto przechowywać w niej szczególnie te komplety kluczy, z których rzadko korzystamy np. klucze zapasowe do pomieszczeń biurowych, magazynowych czy pojazdów. Umieszczenie ich w specjalnym sejfie znacznie zminimalizuje ryzyko kradzieży lub zgubienia. - mówi Aleksandra Zawadzka, ekspert ds. BHP w firmie www.emporo.pl/. - Dobrze wykonane szafki powinny charakteryzować się wysoką jakością wykonania, solidnością i trwałością. W naszym asortymencie oferujemy modele wyposażone nawet w 1000 haczyków na klucze, które świetnie sprawdzą się dla do przechowywania dużej ilości kompletów.

Dobór szafki na klucze uzależniony jest od oczekiwań przedsiębiorstwa. W wielu przypadkach to najprostsze rozwiązanie okazuje się najbardziej skutecznym i przystępnym. Szafka na klucze to tani i uniwersalny zakup, do którego w razie potrzeby można dokupić cyfrowe udogodnienie w postaci zamka elektronicznego. W ofercie mamy również www.emporo.pl/c/6999/sejfy-na-klucze charakteryzujące się klasą bezpieczeństwa S1 wg normy EN14450, co potwierdza jakość ich wykonania. W każdym z modeli listwy wieszakowe są przestawne, różnokolorowe i kolejno ponumerowane w celu ułatwienia orientacji oraz lepszej organizacji.