Wiadomości

  • 5 grudnia 2022
  • 6 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1711

PKM "stroi się" na święta - autobusy w świątecznej aranżacji

Dzięki PKM Czechowice-Dziedzice można poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia - na ulice naszego miasta wyjechały ekologiczne zeroemisyjne autobusy przegubowe w świątecznej aranżacji.

PKM "stroi się" na święta - autobusy w świątecznej aranżacji
fot. PKM Czechowice-Dziedzice


- W tym roku - z oczywistych względów - rezygnujemy ze świątecznych iluminacji, lecz mimo to, tak jak Wy, czujemy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia! Dla Was ozdobiliśmy nasze najnowsze elektryczne autobusy przegubowe w świąteczne wzory. Od poniedziałku, 5 grudnia spotkacie je na linii nr VII, a w Mikołajki... czeka na Was niespodzianka - zapowiadają pracownicy PKM Czechowice-Dziedzice.

Czechowicki przewoźnik dla pasażerów ma również niespodziankę we wtorek, 6 grudnia. W autobusach PKM można spotkać... Mikołaja. - Święty Mikołaj z torbami pełnymi słodkości i uśmiechniętymi pomocnikami wyruszył rano na czechowicki dworzec autobusowy, aby spotkać grzeczne dzieci i młodzież... oraz dorosłych. Życzymy Wam pięknych prezentów, dużo uśmiechów i wiele radości! Ho ho ho! - napisało PKM w mediach społecznościowych.

Mikołaj w autobusie PKM Czechowice-Dziedzice
Mikołaj w autobusie PKM Czechowice-Dziedzice · fot. Facebook / PKM Czechowice-Dziedzice

BM, mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.