Wiadomości

  • 22 grudnia 2022
  • 23 grudnia 2022
  • wyświetleń: 17438

Samochód uderzył w dom i wpadł do potoku. Kierowca uciekł

W czwartek, 22 grudnia około godziny 3.30 służby ratunkowe zostały zadysponowane na ulicę Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Według zgłoszenia samochód osobowy zjechał z drogi, uderzył w dom mieszkalny i wpadł do potoku.

Interwencja służb ratunkowych przy ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach - 22.12.2022 · fot. KM PSP Bielsko-Biała; OSP Lipowiec; Nadesłane przez czytelnika


Po dojeździe zastępów straży pożarnej na miejsce okazało się, że Ford Mondeo znajdował się w potoku, a w środku nie było żadnych osób. Jak informuje KM PSP w Bielsku-Białej, jedynie na śniegu wokół pojazdu znajdowały się ślady krwi.

Działania strażaków polegały na sprawdzeniu wnętrza pojazdu oraz przeszukaniu okolicy miejsca zdarzenia pod kątem obecności osób poszkodowanych - nikogo nie odnaleziono. Pojazd został wyciągnięty z rzeki przez pomoc drogową przy użyciu koparki.

Policja prowadzi dalsze czynności wyjaśniające. Działania zakończono o godzinie 5.19. Brały w nich udział wszystkie służby ratunkowe, w tym strażacy z OSP Lipowiec.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.