czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 grudnia 2022
  • 26 grudnia 2022
  • wyświetleń: 1459

[FOTO] Dostawcy Pomocy po raz kolejny nie zawiedli

Za nami kolejna edycja wigilijnej akcji stowarzyszenia Dostawcy Pomocy. Młodzi czechowiczanie po raz kolejny nie zawiedli i wspomogli potrzebujących.

Reklama

Wigilijna akcja Dostawców Pomocy - 24.12.2022 · fot. Facebook / Dostawcy Pomocy


To już trzecia edycja wigilijnej akcji "Dostawców Pomocy". Tradycyjnie mógł do niej dołączyć każdy z nas - poprzez wpłaty na zbiórkę na portalu zrzutka.pl. - Jak wiemy Święta Bożego Narodzenia to szczególnie wyjątkowy okres w roku, niestety nie dla wszystkich. Chcemy aby również i w tym roku osoby bezdomne oraz najbardziej potrzebujące poczuły namiastkę tych Świąt. Zadbajmy o to razem i pomóżmy ludziom z Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej, którzy nie mogą doświadczyć prawdziwej Magii Świąt - napisali na stronie zbiórki Dostawcy Pomocy.

Dzięki hojności mieszkańców regionu udało się zebrać 1200 złotych! - Mogliśmy rozlać aż 250 porcji barszczu! Dodatkowo udało nam się rozdać 10 paczek z konserwami, 45 paczek z ciastami oraz około 100 babeczek - podsumowuje Kacper Wójtowicz ze stowarzyszenia Dostawcy Pomocy.

Wigilijna akcja Dostawców Pomocy - 24.12.2022
Wigilijna akcja Dostawców Pomocy - 24.12.2022 · fot. Facebook / Dostawcy Pomocy


Miejsca, które w tym roku udało się odwiedzić Dostawcom Pomocy, to m.in.: czechowicka Jadłodzielnia, Dom Pomocy Społecznej "Złota Jesień" w Czechowicach-Dziedzicach", czechowicka noclegownia dla osób bezdomnych oraz Schronisko dla osób bezdomnych w Bielsku-Białej na ul. Stefanki.

Jak co roku znalazło się całe grono osób chętnych do pomocy. Jak wylicza stowarzyszenie w mediach społecznościowych, to sklep spożywczy Szaliga, Krzysztof Gazda oraz ekipa Warowni Pszczyńskich Rycerzy, państwo Bączek, panie Sylwia, Iza oraz Anna, a także przede wszystkim darczyńcy, którzy wpłacili środki na wcześniej wspomnianą zbiórkę.

Loading...


mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.