czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 grudnia 2022
  • 24 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1860

Koncert Daryl Strodes Band w Piwnicy Muz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

We wtorek, 24 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach wystąpi Daryl Strodes Band. Wydarzenie odbędzie się w Piwnicy Muz. Uwaga konkurs! Mamy do rozdania dwa bilety na to wydarzenie!

Reklama

Daryl Strodes jest wokalistą i gitarzystą grającym Blues/R&B/Funk/Jazz mieszkającym w Los Angeles. Przez ostatnie dwie dekady występował na całym świecie, zgromadził szeroką i zróżnicowaną rzeszę fanów. Koncertował w USA, Europie i Azji Południowo-Wschodniej. Daryl był nominowany do dwóch nagród Independent Music Awards, a także do licznych list przebojów w różnych gatunkach. Podczas nadchodzących tras koncertowych w 2022 roku zaprezentuje utwory z nadchodzącej EP-ki, kilka starszych utworów funkowo-soulowych Daryla w nowej odsłonie oraz kilka klasyków bluesa, rocka i r&b. Daryl mieszkając w Los Angeles, kiedy nie jest w trasie, regularnie występuje w słynnej na całym świecie Lighthouse Cafe.

Wystąpią: Daryl Strodes, B. Topolski, Ł. Gorczyca, T. Dominik. Szczegóły można znaleźć na poniższym plakacie. Bilety w cenie 35 i 45 zł można nabyć w sekretariacie MDK oraz w serwisie www.biletyna.pl.

KonkursDaryl Strodes Band wystąpi w styczniu w Piwnicy Muz
fot. MDK Czechowice-Dziedzice

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj