Wiadomości

  • 13 stycznia 2023
  • 1 lutego 2023
  • wyświetleń: 16711

[FOTO] Finał WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach. Jest rekord!

W niedzielę 29 stycznia pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!" odbył się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czechowicki sztab WOŚP podsumował zbiórkę - jest rekord!

31. Finał WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach - 29.01.2023 · fot. Aneta Curzydło Fotografia


W tym roku czechowicki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyglądał nieco inaczej, niż zwykle. Scena została umieszczona w pasażu CH Stara Kablownia, a w CHACHArni działała strefa dla dzieci. Tam czekały na najmłodszych: malowanie piaskiem, dmuchany zamek, modelowanie z balonów, malowanie twarzy, strefa football dla dzieci Strefa Football.

Zaprezentowali się: Chustotańce z Bielska-Białej, grupa taneczna "Fuerte" ze Szkoły Tańca Cubana, Mażoretki Perfekto, zespoły "Royal Band" Adama Kobierskiego i Agnieszki Golik, Factory of Blues, Walimy w kocioł, Fuzja, a także Dawid Wilczyński z pokazem iluzji. Można było wziąć udział w Zumbie Fitness z Agnieszką Kozioł z SOCA Studio Tańca oraz obejrzeć pokazy taneczne i animacje Szkoły Tańca Mandla. Trwały konkursy z nagrodami dla każdego. Animacje dla dzieci przygotowali z kolei pracownicy Sali Zabaw Wyspa Skarbów.

31. Finał WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach - 29.01.2023 · fot. Aneta Curzydło Fotografia


Ponadto w pasażu Starej Kablowni można było skorzystać z porad Fizjo & Chusty Miriam Szypuła. Na osoby, które przyszły do centrum handlowego, czekały popcorn i wata cukrowa, punkt Fundacji DKMS, czechowicka Grupa Ratownictwa PCK, fotobudka, punkt konsultacji Make Up EVA Visage, malowanie twarzy, spotkania z bajkowymi postaciami oraz pokazy walk rycerskich.

O godzinie 20.00 przed budynkiem biblioteki rozbłysło światełko do nieba - zgromadzeni na wydarzeniu mieszkańcy za pomocą latarek stworzyli razem wielkie serce!

Światełko do nieba przed czechowicką biblioteką - 29.01.2023
Światełko do nieba przed czechowicką biblioteką - 29.01.2023 · fot. WOŚP Czechowice-Dziedzice / Facebook


Loading...


Jaką kwotę udało się zebrać? - Pobiliśmy rekord zbiórki w Czechowicach-Dziedzicach.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Czechowicach-Dziedzicach zebrała 154 770 zł! Dziękujemy!
- poinformował czechowicki sztab WOŚP w mediach społecznościowych.

- Najcudowniejsi i niezastąpieni Wolontariusze... Bez Was by się to nie udało. Ogromne brawa i podziękowania za Wasz trud i poświęcenie. Sponsorzy... Dziękujemy za tak hojne wsparcie. Wszyscy którzy dołożyli się do zbiórki i bawili się razem z nami... Dziękujemy bardzo. Dzięki Waszym datkom, wiemy że nasza praca i praca Wolontariuszy ma sens. To były intensywne ale cudowne trzy dni. Ale było fajnie! - dodał sztab WOŚP Czechowice-Dziedzice.

31. finał WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach. Jest rekord!
31. finał WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach. Jest rekord! · fot. WOŚP Czechowice-Dziedzice


Imprezami towarzyszącymi były karaoke w pszczyńskim Tapster Pubie oraz stand-up w czechowickiej restauracji Kalendarium.

Wydarzenia odbyły się pod patronatem burmistrza Czechowic-Dziedzic, Mariana Błachuta.

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.