czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1719

Które apteki prowadzą dyżur? Sprawdź harmonogram

W listopadzie ubiegłego roku Rada Powiatu przyjęła uchwałę w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu bielskiego na 2023 rok. Uchwała określa również, które apteki prowadzą dyżury - plik z harmonogramem możecie znaleźć w rozwinięciu artykułu.

Reklama

apteka, lekarstwa, leki
Które apteki prowadzą dyżur? Sprawdź harmonogram · fot. freepik.com


Poniższe pliki (w formacie pdf) zawierają rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu bielskiego na 2023 rok, a także harmonogram dyżurów pełnionych w porze nocnej, niedziele, święta i inne dni wolne od pracy, przez apteki ogólnodostępne na terenie powiatu bielskiego w roku 2023.

Warto dodać, że uchwała w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu bielskiego na 2023 rok została uchwalona po zasięgnięciu opinii burmistrzów i wójtów gmin powiatu bielskiego i Beskidzkiej Okręgowej Izby Aptekarskiej w Bielsku-Białej.

Harmonogram dyżurów
Rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu bielskiego

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.