Wiadomości

 • 29 stycznia 2023
 • 11 lutego 2023
 • wyświetleń: 3256

Odcienie rocka w MDK: Iscariota i Waitin’ For

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza na koncert "Odcienie rocka". W Piwnicy Muz w sobotę 11 lutego wystąpią grupy Iscariota i Waitin’ For.

Iscariota
Iscariota · fot. materiały prasowe


Iscariota to polska grupa muzyczna stworzona przez Piotra Piecaka i Dominika Durlika w Sosnowcu. Zespół w początkowym okresie działalności prezentował muzykę z gatunku melodic death metal. Obecnie zespół wykonuje muzykę z gatunku hard rocka, thrash i heavy metalu. Zespół zagrał szereg koncertów (również koncerty charytatywne) w kraju, uczestniczył w wielu festiwalach, plenerach, przeglądach muzycznych, koncertach klubowych, juwenaliach etc. Najważniejszymi były te zagrane z: Saxon, Blaze Bayley, Kat, Vader, Lake of Tears, Quo Vadis, Eternal Deformity, Christ Agony, Hunter, Frontside, Horrorscope, Pandemonium, Overlord, Mordor, Eternal Deformity, Azazel, Basement etc.

Skład:

 • Piotr Piecak - Vocal
 • Dominik Durlik - Gitara
 • Piotr Zapart - Bass
 • Krystian "Bomber" Bytom - Perkusja / Drums.


Z zespołem tworzyli i współpracowali na przestrzeni lat muzycy kreujący Polską scenę metalową:

 • Gitara: Marcin Poniedziałek, Adam Budzyński, Krzysztof Krakuski, Marek Woźniak (Sepsis, Bronx, Formis), Łukasz Gac (Horrorscope) Tomasz Wiśniewski (Kruk), Piotr Brzychcy (Kruk), Hubert Nowak (Formis)
 • Gitara basowa: Artur Wartak, Jacek Szewczuwianiec, Jarosław Miśta (Azazel, Basment), Piotr Wawrzyniak,
 • Wokal: Rafał Włoszczowski (RIP), Andrzej Miśta, Tomasz Wiśniewski, Grażyna Machura (Eier)
 • Perkusja: Mariusz Prętkiewicz (Bronx, Division By Zero, Kat), Tomasz "Thunderbreaker" Dudziński
 • Klawisze: Justyna Szatny.


Zespół ma na swym koncie występ w telewizji TVN w serialu W 11, realizacje w telewizji TVS oraz telewizji Rondo. Laureat Young Rock Festiwal - Festiwal Muzyki Rockowej w Trójkącie, TV Mysłowice 2008r.Promocję oraz wywiady radiowe m.in. Radio RMF, Antyradio, Radio Eska, Radio Bemowo, ESKA TV, ESKA GO w ciężkim stanie.

Grupa Waitin' For
Grupa Waitin' For · fot. materiały prasowe


Waitin’ For to zespół rockowy, składający się z muzyków wywodzących się z różnych nurtów muzycznych: od punk rockowych i hard core’owych projektów, poprzez składy rockowo-bluesowe do obecnych klimatów grunge rockowych.

Waitin’ For ma na swoim koncie koncerty na festiwalach, zlotach, imprezach plenerowych i klubowych, sesje nagraniowe oraz udział w programach radiowych i telewizyjnych.

Członkowie Waitin’For brali udział w projektach muzycznych z u boku artystów takich, jak: Marek Piekarczyk, Paweł Ścierański, Jan Fender, Adam Coolish, Biały, Dziki i wielu innych wykonawców muzyki rockowej, bluesowej oraz polskiej sceny rap. Ostatnim wspólnym projektem współtworzonym przez muzyków Waitin’For był znany fanom rockowej sceny niezależnej - Hendons.

Aktualny skład Waitin’For to: Pablo - voc; Steven - g,voc; Zibi - bg,voc; Yan - dr.

Koncerty Waitin’For wypełnione są znanymi, autorskimi utworami zespołu oraz największymi hitami grunge w niebanalnych wersjach Waitin’For. Jak to brzmi? Równie dobrze można by zapytać jak brzmi rock...

Bilety w cenie 35 zł do nabycia w sekretariacie MDK oraz na http://www.biletyna.pl.

Podczas wydarzenia będzie można wesprzeć młodego czechowiczanina w walce z chorobą:

apel


odcienie rocka

odcienie rocka

ar / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj