Wiadomości

  • 12 lutego 2023
  • wyświetleń: 2984

[FOTO] Wystawa prac plastycznych nauczycieli w bibliotece

Do końca lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach można podziwiać prace plastyczne nauczycieli.

Wystawa prac plastycznych nauczycieli w bibliotece - 02.2023 · fot. Powiat Bielski


Imponująca wystawa prezentująca m.in. malarstwo, ceramikę, fotografię, koronkarstwo oraz grafikę komputerową pn. "Wspólne Przestrzenie" jest efektem warsztatów, które odbywały się w czasie tegorocznych ferii. Udział w nich wzięło 14 instruktorów Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej "ART".

- Warsztaty, są odpowiedzią na ogromną potrzebę integracji, ale także wspólnego działania i chęci twórczego spędzenia czasu przez naszych nauczycieli. Zajęcia te miały przede wszystkim kształtować ich nowe umiejętności i rozwijać zdolności artystyczne. Towarzyszyła im wspaniała, kreatywna atmosfera i możliwość odkrywania nowych talentów. Nauczyciele bardzo chcą uczestniczyć w tego typu przedsięwzięciach i już teraz mamy wiele pomysłów na kolejne takie inicjatywy - powiedziała Izabela Kowal dyrektor POPP "Art.".

W otwarciu wystawy uczestniczyła członek zarządu Dorota Nikiel, która pogratulowała wszystkim uczestnikom wspaniałych prac i przede wszystkim pasji, którą przekazują swoim uczniom. Nie mogło zabraknąć również gospodyni obiektu, w którym zaprezentowana została wystawa - pani Ewy Kmiecik-Wronowicz - dyrektor czechowickiej biblioteki oraz radnej Rady Powiatu w Bielsku-Białej.

Podczas wernisażu zaprezentował się również instruktor zajęć muzycznych POPP "Art." Sławomir Błachut wraz z podopiecznymi, wykonując m.in. utwory z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego.

ar / czecho.pl

źródło: Powiat Bielski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj