Wiadomości

  • 14 lutego 2023
  • wyświetleń: 692

Biologiczne oczyszczalnie ścieków - bez nieprzyjemnych zapachów, wywozu ścieków, czy cyklicznego dozowania bakterii

Materiał partnera:

Biologiczne oczyszczalnie ścieków - bez nieprzyjemnych zapachów, wywozu ścieków, czy cyklicznego dozowania bakterii! Eko House - oczyszczalnie, które spełniają Twoje wymagania Nie każda posesja może korzystać z systemu kanalizacji - nie każda także jest skazana na klasyczne szambo. Nowoczesnym i ekologicznym, a przez to coraz popularniejszym rozwiązaniem jest przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków - bezzapachowa i łatwa w instalacji!

Biologiczne oczyszczalnie ścieków


Biologiczne oczyszczalnie ścieków - bez nieprzyjemnych zapachów, wywozu ścieków, czy cyklicznego dozowania bakterii!

Eko House - oczyszczalnie, które spełniają Twoje wymagania

Nie każda posesja może korzystać z systemu kanalizacji - nie każda także jest skazana na klasyczne szambo. Nowoczesnym i ekologicznym, a przez to coraz popularniejszym rozwiązaniem jest przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków - bezzapachowa i łatwa w instalacji!

Przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków świetnie spisują się na nieskanalizowanych terenach wiejskich, na działkach rekreacyjnych i w zabudowie rozproszonej - np. przy zdobywających szybko popularność nadmorskich domkach turystycznych. Znajdziemy je także, oczywiście w większych modelach, przy pensjonatach i ośrodkach wypoczynkowych. Zawsze, w każdej lokalizacji, ich atutem jest ekonomia, bo pozwalają one uniknąć wysokich kosztów wywozu nieczystości płynnych. A że doceniają je także inne kraje - oferująca oczyszczalnie już od dziesięciu lat firma Eko House sprzedaje je także w Norwegii, Szwecji, Estonii, na Węgry, do Czech, Omanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich - tym bardziej można być pewnym ich walorów i skuteczności działania.

BIO oczyszczalnie VH nie są skomplikowanymi urządzeniami - przeciwnie, łatwe w obsłudze i przyjazne użytkownikowi, wykorzystują technologię opartą na wprowadzeniu do ścieku osadu czynnego, czyli zawiesiny bakterii i żywych mikroorganizmów, a także na napowietrzaniu ścieków przez kompresor. W efekcie w czasie pracy nie są wydzielane nieprzyjemne zapachy. To bardzo ważne - działanie oczyszczalni charakteryzuje się bezwonnością! Oczyszczone ścieki można następnie odprowadzić do gruntu, bądź wykorzystać np. do podlewania roślin ozdobnych. Jak zatem widać, jest to rozwiązanie różniące się zdecydowanie od szamb, które trzeba często opróżniać, a do tego ich nieprzyjemny zapach czuć z daleka.

Ciekawym i chwalonym przez użytkowników rozwiązaniem jest też wygoda dozowaniu bakterii: po prostu... BIO oczyszczalnia firmy Eko House nie potrzebuje cyklicznego podawania bakterii! W oczyszczalniach VH Premium i VH Light bakterie są dozowane na samym początku (firma zaopatruje klienta w pakiet startowy) i rozwijają się dzięki stałemu napowietrzaniu ścieków. Nie musimy więc długo czekać, by nasza oczyszczalnia zaczęła skutecznie pracować, tak jak nie musimy pamiętać o cyklicznym dodawaniu bakterii. Czysta wygoda obok komfortu zapachowego!

Jeśli zdecydujemy się na zakup i montaż oczyszczalni, to mamy kolejne korzyści na starcie: możemy bowiem skorzystać z dofinansowania ze środków pochodzących z urzędu gminy lub z WFOŚiGW (modele VH Premium i VH Light spełniają wymagania normy PN-EN 12566-3: 2005+A2: 2013, trzeba jednak zgłosić się do urzędu przed ich zakupem). Co więcej, samego ulokowania i podłączenia oczyszczalni na działce możemy podjąć się samodzielnie, nie tracąc przy tym dziesięcioletniej gwarancji producenta. Firma zapewnia oczywiście pomoc ekip montażowych, ale jeśli ktoś chce mieć satysfakcję z osobiście przeprowadzonej pracy - może to śmiało zrobić. Kompaktowe wymiary urządzenia będą na pewno naszym sprzymierzeńcem - podobnie jak zaskakująco korzystne relacje kosztów eksploatacyjnych: oczyszczalnia bowiem nie wymaga dużych nakładów finansowych na realizację inwestycji, a do tego nie generuje wysokich kosztów eksploatacyjnych.

Same plusy - zatem serdecznie polecamy biologiczne oczyszczalnie Eko House!

Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się na temat oczyszczalni ścieków wejdź na stronę https://ekohouse-oczyszczalnie.pl/ lub kontaktuj się bezpośrednio z

Doradca Handlowy
doradcahandlowy@eko-house.info
+48 603 310 919
j.torzewska@eko-house.info
+48 693 825 147

Doradca Techniczny
doradcatechniczny@eko-house.info
+48 609 406 147

Biuro
biuro@eko-house.info
+48 609 482 429
+48 665 115 926

Eko House Technologie Ekologiczne
ul. Jana Nowaka 6 lok. 3, 62-330 Nekla

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 08:00 - 16:00