Wiadomości

  • 7 marca 2023
  • 9 marca 2023
  • wyświetleń: 6094

Nadleśnictwo Bielsko ma nowego nadleśniczego

Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach Damian Sieber powołał na stanowisko nadleśniczego Nadleśnictwa Bielsko Michała Sztanderę. Symboliczne wręczenie nominacji odbyło się w poniedziałek, 6 marca.

Nadleśnictwo Bielsko ma nowego nadleśniczego
Michał Sztandera na zdjęciu z lewej · fot. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Katowicach


Michał Sztandera wcześniej pełnił funkcję sekretarza nadleśnictwa. Jest absolwentem leśnictwa na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Całą swą dotychczasową karierę zawodową przebył w Nadleśnictwie Bielsko, gdzie odbył staż zawodowy, a następnie pracował na stanowiskach referenta w dziale księgowym, podleśniczego leśnictw Zabrzeg, Jaworze i Bystra, a w ostatnim czasie sekretarza.

Z zamiłowania jest przyrodnikiem, szczególnym zainteresowaniem darzy grzyby i pajęczaki. Jest osobą otwartą, ceniącą sobie dialog jako środek do osiągania konsensusu. Ma 41 lat, jest szczęśliwym mężem i tatą.

Nadleśnictwo Bielsko podzielone jest na 11 leśnictw: Lipnik, Straconka, Bystra, Biła, Skalite, Salmopol, Zabrzeg, Grodziec, Kamienica, Wielka Łąka oraz Jaworze. Nadleśniczy jednoosobowo kieruje nadleśnictwem, ponosi za nie odpowiedzialność i reprezentuje je na zewnątrz.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.