Wiadomości

  • 15 marca 2023
  • 19 marca 2023
  • wyświetleń: 8590

14-latka wypadła z jadącego autobusu! Może mówić o szczęściu

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach w środę, 15 marca około godziny 13.00. 14-latka wypadła z jadącego autobusu.

Hybrydowy radiowóz trafi do KMP w Bielsku-Białej - 8.12.2020
14-latka wypadła z jadącego autobusu! Może mówić o szczęściu · fot. KWP Katowice


Jak przekazała naszemu portalowi asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, autobus należący do prywatnego przewoźnika miał 15 miejsc siedzących oraz 12 stojących, jechał z prędkością 20 km/h. Podróżowała nim grupa uczniów.

14-latka zajmowała miejsce stojące. Oparła się o tylne drzwi, które w pewnym momencie, podczas przejazdu pojazdu przez rondo, z niewiadomych przyczyn otworzyły się. Warto dodać, że drzwi w autobusie, w którym doszło do tej sytuacji, otwierają się tylko od zewnątrz.

Przyczyny tej sytuacji ustalają policjanci. Na szczęście nastolatka nie odniosła poważnych obrażeń - ma jedynie potłuczenia rąk. Została odwieziona przez kierowcę autobusu do szpitala, a tam została przekazana ojcu. Osoby dorosłe, podróżujące autobusem - kierowca i opiekunowie młodzieży - byli trzeźwi.

mp, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.