Wiadomości

  • 16 marca 2023
  • 18 marca 2023
  • wyświetleń: 1301

Straż miejska ma karmę dla psów i kotów. Rozda ją potrzebującym

Czechowicka straż miejska po raz kolejny pozyskała karmę dla psów i kotów od Stowarzyszenia Reksio, które prowadzi Bank Dobrej Karmy. Zostanie ona rozdysponowała wśród najbardziej potrzebujących.

Straż miejska ma karmę dla psów i kotów. Rozda ją potrzebującym
Straż miejska ma karmę dla psów i kotów. Rozda ją potrzebującym · fot. Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach


- Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach po raz kolejny pozyskała dzięki Stowarzyszeniu Reksio prowadzącego "Bank Dobrej Karmy" psiej oraz kociej suchej jak i mokrej karmy. Będzie ona rozdysponowana wśród najbardziej potrzebujących - poinformowali czechowiccy strażnicy miejscy.

Jak karma trafi do potrzebujących? - Strażnicy podczas swoich codziennych zadań, w trakcie patrolu i kontroli, jeśli stwierdzą, że właściciel będzie potrzebował karmy - zaproponują pomoc i wydadzą karmę dla czworonoga. Mieszkańcy, którzy mają trudną sytuację, a posiadają zwierzę domowe, również mogą zgłosić się do straży miejskiej - wyjaśnia straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach, która podziękowała stowarzyszeniu za przekazaną żywność dla zwierząt.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.