czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 16 marca 2023
  • 18 marca 2023
  • wyświetleń: 536

Biuro Rachunkowe PROMED z Pszczyny. Może warto spróbować?

Artykuł sponsorowany:

Biuro Rachunkowe PROMED pomoże Ci w prowadzeniu Twojej firmy! Posiada ofertę dla osób, które planują lub już prowadzą działalność gospodarczą. Z Biurem Rachunkowym PROMED nie zaskoczą Cię zmiany w prawie!

Biuro rachunkowe PROMED. Może warto spróbować?


Zmiany?Czy masz już dość pracy na rachunek szefa bez perspektywy rozwoju? Może dostałeś/aś propozycję przejścia na model zatrudnienia B2B, czyli współpracy "firma dla firmy"? Planowałeś/aś rozpocząć własną działalność, ale odrzuciła Cię biurokracja i wszystkie związane z nią obowiązki?

Jeśli prowadzisz już działalność gospodarczą to czy Twoja księgowość jest terminowa i na bieżąco wiesz o dotyczących Ciebie zmianach w prawie? Czujesz, że ktoś trzyma rękę na pulsie?

Jesteś w odpowiednim miejscu!Biuro rachunkowe PROMED to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Obsługujemy ponad 150 zadowolonych klientów z różnych branż, zachowując przy tym przyjazną atmosferę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się wspierać w bieżących trudnościach.

Pomagamy załatwić wszystkie sprawy związane z rozpoczęciem działalności, możemy również wspólnie z Tobą założyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o. o.). Współpraca może odbywać się zdalnie lub w naszej siedzibie w Pszczynie, niedaleko Poczty Polskiej.

Zostając naszym klientem możemy zaoferować Ci dodatkowe korzyści:

  • darmowe firmowe konto bankowe na okres 2 lat,
  • bezpłatny program do fakturowania, zgodny z obowiązującymi przepisami (warto dodać, że czekają nas zmiany od lipca 2024 roku - KSeF),
  • pomoc przy uzyskaniu finansowania,
  • obsługę kadrowo-płacową pracowników,
  • archiwizację dokumentacji.


Zostając naszym nowym klientem otrzymasz roczne zeznanie podatkowe już w cenie usługi księgowej oraz zniżkę 100% na rozliczanie ZUS właściciela firmy.

Przypominamy o trwającym okresie rozliczeniowym. Zapraszamy klientów do skorzystania z naszych usług. Aby poznać szczegóły dotyczące ceny, warto odwiedzić naszą stronę internetową. W tym roku na rozliczenie PIT-37 oraz PIT-28 mamy czas do 30 kwietnia.

Biuro rachunkowe Promed J. i B. Krzepina Sp. J.