czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 marca 2023
  • 30 marca 2023
  • wyświetleń: 2163

Złodzieje studzienek schwytani. Kradzież na remontowanym odcinku

W poniedziałek 27 marca około godziny 9.00 strażnicy miejscy udali się na ulicę Lipowską w Czechowicach-Dziedzicach, po tym, jak otrzymali zgłoszenie o prawdopodobnej kradzieży studzienek kanalizacyjnych na remontowanym odcinku drogi.

Reklama

Złodzieje studzienek schwytani. Kradzież na remontowanym odcinku - 27.03.2023
Złodzieje studzienek schwytani. Kradzież na remontowanym odcinku - 27.03.2023 · fot. Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach


Strażnicy po przybyciu na miejsce zauważyli dwóch mężczyzn w wieku 53 oraz 63 lat, którzy posiadali na wózku elementy studzienek kanalizacyjnych. Sprawcy zostali ujęci przez funkcjonariuszy.

Na miejscu zdarzenia zjawił się pracownik firmy, zajmujący się pracami kanalizacyjnymi, który wycenił szkodę powyżej 500 złotych, co skutkowało tym, że czyn którego dopuścili się mężczyźni, zakwalifikowano jako przestępstwo. Strażnicy na miejsce wezwali patrol policji, któremu przekazano sprawców celem przeprowadzenia dalszych czynności.

ar / czecho.pl

źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.