czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 marca 2023
  • 31 marca 2023
  • wyświetleń: 16331

Groźny wypadek na ul. Łukasiewicza. Osobówka zderzyła się z autobusem!

Do zderzenia samochodu osobowego z autobusem doszło w czwartek, 30 marca około godziny 13.00 na ulicy Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach, na wysokości Szkoły podstawowej nr 6. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Droga była zablokowana.

Reklama

Interwencja służb ratunkowych na ul. Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach - 30.03.2023 · fot. czecho.pl


Jak przekazała naszemu portalowi asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, sprawczynią zdarzenia jest kierująca Seatem, która zderzyła się z autobusem marki Solaris. Dwie osoby odniosły obrażenia - kierująca pojazdem hiszpańskiej marki oraz jedna z pasażerek autobusu.

Interwencja służb ratunkowych na ul. Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach - 30.03.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika / Mariusz


Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek. Osobówka zderzyła się z autobusem PKM Czechowice-Dziedzice o numerze taborowym 06, linii nr 4 relacji Czechowice Górne - Czechowice-Dziedzice Dworzec.

mp, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.