Wiadomości

  • 7 kwietnia 2023
  • 11 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 5467

Jest przetarg na przebudowę fragmentu ul. Legionów

Powiat bielski ogłosił przetarg na roboty budowlane dla przebudowy jednego z fragmentów ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach. Chodzi o odcinek drogi od skrzyżowania z DK-1 do ulicy Narutowicza. Już wkrótce czeka nas 5 miesięcy utrudnień.

legionów
Ulica Legionów w rejonie skrzyżowania z ulicą DK-1 · fot. google.com


Zakres robót obejmuje przebudowę odcinka ulicy Legionów od skrzyżowania z DK-1 do skrzyżowania z drogą powiatową - ul. Narutowicza, chodników o długości około 690 metrów, dwóch zatok autobusowych, a także doświetlenie przejść dla pieszych.

Ponadto przebudowane mają zostać skrzyżowania ulicy Legionów ze wcześniej wspomnianymi DK-1 i ulicą Narutowicza, w zakresie dobudowy pasa ruchu relacji prawoskrętnej. Przewiduje się również przebudowę kanalizacji deszczowej, budowę kanału technologicznego, przebudowa istniejącej kanalizacji teletechnicznej,
oraz wymiana istniejącego gazociągu średnioprężnego stalowego.

Firmy, które chcą wziąć udział w postępowaniu przetargowym, mają czas do 21 kwietnia na zgłaszanie swoich ofert. Termin związania z ofertą to do 20 maja, z kolei okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej to 5 miesięcy.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.