Wiadomości

  • 10 kwietnia 2023
  • 24 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 7088

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy - półmetek w Czechowicach

Za nami Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy. 51. edycja tego wydarzenia odbyła się w niedzielę, 23 kwietnia. Cykliści przemierzyli trasę z Bielska-Białej do Czechowic-Dziedzic, gdzie miał miejsce półmetek trasy! Zobaczcie zdjęcia!

Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy - półmetek w Czechowicach - 23.04.2023 · fot. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach


Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 9.00 na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej. Z tego miejsca rowerzyści wyjechali o godzinie 9.30, aby około godziny 11.00 dotrzeć na półmetek wydarzenia na stadionie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach. Pierwszy etap liczył około 14 kilometrów.

Loading...


Na czechowickim stadionie MOSiR przeprowadzone zostały konkurencje sprawnościowe, a także weryfikacja uczestników konkurencji regulaminowych. O godzinie 12.30 cykliści wyruszyli na drugą część trasy - liczącą 12 km, do sezonowego lodowiska w Parku Słowackiego. Tam odbył się finał wydarzenia, podczas którego uczestnicy zjedli ciepły posiłek, a następnie miało miejsce rozstrzygnięcie konkurencji regulaminowych, losowanie nagród loterii fantowej oraz rozdanie nagród.

ar, mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.