Wiadomości

  • 6 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 2699

Ukradł artykuły spożywcze. Zatrzymał go policjant po służbie

Funkcjonariusz Ogniwa Patrolowego-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach, w czasie wolnym od służby zatrzymał 22-letniego mężczyznę, który ukradł artykuły spożywcze w jednym z czechowickich sklepów. Towar został odzyskany, a złodzieja ukarano mandatem karnym.

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
Ukradł artykuły spożywcze. Zatrzymał go policjant po służbie · fot. KWP Katowice


Do zdarzenia doszło w środę, 5 kwietnia po południu. Jak relacjonuje asp. Ilona Michalczyk, pełniąca obowiązki oficera prasowego bielskiej KMP, "funkcjonariusz ogniwa patrolowo-interwencyjnego czechowickiego komisariatu, w czasie wolnym od służby udawał się na zakupy w jednym z marketów na terenie Czechowic-Dziedzic".

- Wchodząc do sklepu zauważył kłótnie pomiędzy ekspedientką a klientem. Zainteresował się sytuacją, a gdy okazało się, że mężczyzna nie zapłacił za zakupy - dokonał jego zatrzymania. 22-latek awanturował się, próbował stawiać opór i nie chciał oddać skradzionego towaru. Funkcjonariusz skontaktował się z dyżurnym komisariatu i wezwał na miejsce patrol - dodaje asp. Michalczyk.

Przybyli na miejsce policjanci ukarali złodzieja mandatem karnym. Odzyskany towar wrócił na sklepowe półki.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.