Wiadomości

  • 7 kwietnia 2023
  • 24 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 6934

[FOTO] 247 zawodników na starcie Biegu o Puchar Dyrektora MOSiR

W sobotę 22 kwietnia, na terenie stadionu MOSiR odbył się "XXVI Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR", który wchodzi w skład cyklu biegowego "Biegiem po zdrowie". Celem imprezy jest popularyzacja masowych biegów przełajowych wśród społeczeństwa oraz promocja aktywnego spędzania czasu wolnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

XXVI Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR - 22.04.2023 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Na starcie biegu pojawiło się łącznie 247 zawodników w 12 kategoriach wiekowych. W poszczególnych kategoriach, zgodnie z regulaminem wręczono: medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

"XXVI Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR" był pierwszą imprezą biegową wchodzącą w skład Cyklu Biegowego, który w tym roku liczy 6 biegów. Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego etapu, którym będzie XIX Bieg Patrona miasta św. Andrzeja Boboli

Organizatorem biegu był Urząd Miasta w Czechowicach - Dziedzicach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, Miejski Klub Sportowy w Czechowicach-Dziedzicach. Zadanie finansowane jest również z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Czechowice-Dziedzice.

Organizatorzy składają podziękowania wolontariuszom z MKS Czechowicach-Dziedzicach.

Wyniki sobotniego biegu można znaleźć tutaj, z kolei klasyfikację generalną całego cyklu - w tym miejscu.

Cykl "Biegiem po Zdrowie 2023". Znamy daty biegów i regulamin
fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.