Wiadomości

  • 18 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 486

Leżaki basenowe do hotelu lub restauracji

Materiał partnera:

Goście hotelowi bardzo doceniają możliwość relaksu i odpoczynku na najwyższym poziomie. Aby zapewnić im to doświadczenie, warto zainwestować w komfortowe i stylowe leżaki basenowe. Ważne jest, aby były one funkcjonalne i trwałe, aby przez wiele lat zachwycały swoim wyglądem. W naszym artykule przedstawiamy najlepsze modele leżaków plażowych, basenowych i do SPA, które sprawdzą się idealnie w miejscach komercyjnych.

lezaki basenowe


Przy wyborze leżaków basenowych należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników. Przede wszystkim, mebel powinien być wygodny i praktyczny. Odpowiednia konstrukcja pozwoli gościom na wygodne ułożenie się i zrelaksowanie podczas wypoczynku. Modne są modele z regulacją oparcia i podnóżkiem, które umożliwiają dostosowanie pozycji do indywidualnych potrzeb. Praktycznym rozwiązaniem są też leżaki z kółkami, które ułatwiają ich przemieszczanie bez uszkodzenia podłogi. Ważnym aspektem jest również materiał, z którego wykonany jest leżak.

Podczas wyboru leżaków plażowych wiele osób kieruje się wyborem naturalnych materiałów, jednak nie są one najlepszym rozwiązaniem z uwagi na stały kontakt z wodą zawierającą chlor lub sól. Leżaki basenowe wykonane z drewna lub rattanu mogą szybko tracić swoją atrakcyjność i ulegać uszkodzeniom. Plastikowe lub polyrattanowe modele są z kolei bardziej trwałe, wygodne w użytkowaniu i estetycznie wyglądające. Są łatwe w czyszczeniu i nie wymagają dodatkowej konserwacji, co sprawia, że nie trzeba inwestować w kosztowne środki czyszczące.

Trwałe leżaki basenoweKupując produkty wysokiej jakości, można mieć pewność, że są to inwestycje na lata. Idealne leżaki plażowe do hotelu powinny być lekkie, ale stabilne i odporne na działanie szkodliwych czynników, takich jak słona woda, chlor, wysoka temperatura i warunki atmosferyczne. W ten sposób nie ulegną uszkodzeniom i będą prezentować się pięknie w strefie basenowej, SPA lub wellness przez długie sezony. Dla obiektów z branży HoReCa szczególnie polecane są leżaki z tworzywa sztucznego, które można składować jedne na drugim. Jest to świetna opcja na wygodne przechowywanie mebli w okresie jesienno-zimowym, pozwalająca zaoszczędzić miejsce. Niektóre modele można sztaplować nawet do 35 sztuk.

Leżaki z tworzyw sztucznychBez względu na to, czy w hotelu znajduje się basen, spa, aquapark czy prywatna plaża, dodanie stylowych leżaków plażowych z pewnością wpłynie na wystrój miejsca. Kolor i wygląd mebla powinny być dostosowane do indywidualnych upodobań i charakteru hotelu. Na rynku dostępna jest szeroka gama leżaków, dzięki czemu bez problemu można znaleźć idealny mebel, który będzie pasował do aranżacji wnętrza. W zależności od potrzeb, można wybierać zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne, designerskie modele.

Leżaki z plastiku lub polirattanu to świetny wybór dla hoteli, ponieważ są wytrzymałe i zapewniają komfortowe miejsce do odpoczynku. Można je dostosować do dowolnego koloru, a także wybrać spośród wielu różnych modeli, co pozwala na znalezienie odpowiedniego mebla dla obiektów z branży HoReCa i ich gości. To również gwarantuje spokojne oczekiwanie na otwarcie sezonu letniego, a jednocześnie stanowi modny element dekoracyjny.