Wiadomości

  • 1 maja 2023
  • 16 maja 2023
  • wyświetleń: 9475

[ZDJĘCIA] Bieg Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli

W sobotę, 13 maja na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się drugi bieg z cyklu "Biegiem po zdrowie - edycja 2023 - XIX Bieg Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli. Zobaczcie fotorelację!

"Biegiem po zdrowie - edycja 2023 - XIX Bieg Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli" - zdjęcia z biegów - 13.05.2023 · fot. Grzegorz Załucki / czecho.pl


Na starcie biegu pojawiło się łącznie 272 zawodników w 12 kategoriach wiekowych. W poszczególnych kategoriach, zgodnie z regulaminem wręczono: medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

"XIX bieg Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli" był drugą imprezą biegową wchodzącą w skład Cyklu Biegowego, który w tym roku liczy 6 biegów. Kolejnym etapem będzie "XXVII Bieg Olimpijczyka".

"Biegiem po zdrowie - edycja 2023 - XIX Bieg Patrona Miasta św. Andrzeja Boboli" - dekoracje - 13.05.2023 · fot. Grzegorz Załucki / czecho.pl


Organizatorem biegu był Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach oraz Miejski Klub Sportowy w Czechowicach-Dziedzicach.

Zadanie finansowane jest również z budżetu Gminy Czechowice-Dziedzice w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Czechowice-Dziedzice.

Wyniki XIX Biegu Patrona miasta św. Andrzeja Boboli można znaleźć tutaj, z kolei klasyfikację generalną cyklu "Biegiem po Zdrowie 2023" - w tym miejscu.

Organizatorzy składają podziękowania wolontariuszom z MKS Czechowice-Dziedzice.

Cykl "Biegiem po Zdrowie 2023". Znamy daty biegów i regulamin
fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

ar, mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.