
Wiadomości
- 25 maja 2023
- wyświetleń: 2144
Nadleśnictwo Bielsko chce kupić lasy lub grunty do zalesienia
Nadleśnictwo Bielsko poinformowało o chęci zakupu lasów i gruntów przeznaczonych do zalesienia.

Nadleśnictwo Bielsko jest zainteresowane zakupem lasów i gruntów przeznaczonych do zalesienia. - Jesteśmy w szczególności zainteresowani nabyciem lasów bezpośrednio przylegających do gruntów w zarządzie Lasów Państwowych Nadleśnictwa Bielsko. Nabywanie lasów i gruntów przeznaczonych do zalesienia odbywa się na zasadach określonych w art. 37 ustawy o lasach - poinformowało nadleśnictwo.
Sąsiedztwo takiego gruntu można sprawdzić na stronie: https://www.bdl.lasy.gov.pl/portal/mapy.
Osoby rozważające sprzedaż lasu nadleśnictwo zaprasza do kontaktu i składania ofert. Wszelkie pytania w tej sprawie prosi kierować do Nadleśnictwa pod nr tel. 33 818 31 69 lub do specjalisty ds. lasów nadzorowanych Pana Rafała Kozubka: tel. 33 818 31 69 wew. *334; tel. kom. 696 413 607.
ZOBACZ TAKŻE

Prusiec i Czechowice Górne doczekają się kanalizacji? Powstała koncepcja

DzisiajLipcowe i sierpniowe dyżury ekodoradców w Centrum Ekologii i Zieleni

[FOTO] Dziwny osad na Jeziorze Goczałkowickim. Co to takiego?

Gorący tematGmina Bestwina nadal bez wody pitnej. Środowy komunikat sanepidu

Gorący tematMieszkańcy znów będą mogli otrzymać sadzonki. To kolejna edycja czechowickiego "Banku drzew"

[WIDEO] Jeż trafił w dobre ręce - mała akcja ratunkowa na ul. Legionów w Czechowicach
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.