Wiadomości

  • 6 czerwca 2023
  • 9 czerwca 2023
  • wyświetleń: 1868

Kursowanie autobusów PKM i MZK w Boże Ciało i w piątek, 9 czerwca

Za nami:

Jak będą kursować autobusy PKM Czechowice-Dziedzice oraz MZK Bielsko-Biała w Boże Ciało oraz w piątek po uroczystości? Znamy szczegóły.

autobus, pkm, solaris, 8
Autobus PKM Czechowice-Dziedzice · fot. Adrian Migdał


Jak poinformowało PKM Czechowice-Dziedzice, w czwartek, 8 czerwca, czyli w Boże Ciało, autobusy kursować będą jak w dni świąteczne.

Z kolei dzień później pojazdy czechowickiego przewoźnika będą jeździć wg rozkładu obowiązującego w dni wolne od nauki szkolnej - w tym dniu nie będą kursowały autobusy na linii nr 1s oraz pozostałe kursy oznaczone literą "S" na liniach nr 2, 3, 4, 5 i VII. Autobus linii nr 8 będzie kursował zgodnie z rozkładem jazdy.

Ograniczenia w kursowaniu autobusów wystąpią także w MZK Bielsko-Biała. Wydział Komunikacji bielskiego Urzędu Miejskiego poinformował, że 8 czerwca autobusy MZK będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w niedziele. W piątek, 9 czerwca autobusy będą kursować zgodnie z rozkładem jazdy obowiązującym w dni robocze wakacyjne (brak realizacji części kursów na liniach nr 6, 12, 24, 27, 28, 31, 34, 35L, 56, 57 oraz zawieszone kursowanie linii D).

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.