Wiadomości

  • 5 czerwca 2023
  • wyświetleń: 596

Poczuj wodę, naucz się pływać. Lekcje pływania dla dzieci.

Materiał partnera:

Niezapomniana przygoda z wodą czeka na Twoje dziecko! Program nauki pływania został stworzony z myślą o bezpieczeństwie i zabawie, kierując się zasadą, że nauka pływania powinna być równie ekscytująca, jak pierwsze chwile spędzone w basenie. Nasze lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów pływania, którzy mają za zadanie pokazać Twojemu dziecku, że woda to świat pełen przygód. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego kursanta, co pozwala nam dostosować tempo nauki do jego możliwości i potrzeb. Twoje dziecko nie tylko nauczy się pływać, ale przede wszystkim pokocha wodę i poczuje się w niej bezpiecznie. Z nami, pierwsze kroki... pierwsze dystanse i nurki - to czysta przyjemność!

Linkhouse


NAUKA PŁYWANIA DLA DZIECI

Lekcje pływania prowadzimy na krytych basenach w Chełmcu i Nowym Sączu. Oferujemy elastyczne terminy zajęć, które umożliwiają lekcje zarówno indywidualne, jak i grupowe. Pływanie dostarcza dzieciom wielu korzyści. Wspiera rozwój motoryczny, poprawia koordynację i równowagę, a także wzmacnia wszystkie grupy mięśni. Przy okazji nauki pływania dzieci zdobywają cenną umiejętność, która może okazać się kluczowa dla ich bezpieczeństwa. Ponadto, pływanie wpływa korzystnie na samopoczucie, wyzwala endorfiny i pomaga zredukować stres. Dodatkowo, jest to wspaniała forma aktywnego spędzania czasu, która pomaga w budowaniu zdrowych nawyków na całe życie.

Linkhouse


Nauka pływania w grupiePodczas lekcji grupowych, dzieci mają szansę rozwijać i doskonalić swoje umiejętności pływackie. Nauczamy różnych stylów pływania, takich jak kraul, grzbiet, klasyk i motyl, zaczynając od podstaw i stopniowo przechodząc do bardziej zaawansowanych technik. Ponadto, dzieci uczą się także zasad bezpieczeństwa w wodzie, które są kluczowym elementem naszego programu. Nauka pływanie w grupie oferuje też unikalną okazję do nawiązywania nowych przyjaźni i budowania zdrowej rywalizacji. W tych sesjach, dzieci uczą się pracować zespołowo, co pomaga w budowaniu samodyscypliny, cierpliwości i ducha zespołowego.

Indywidualna nauka pływaniaTaka forma nauki pływania ma sprostać indywidualnym potrzebom i umiejętnościom każdego ucznia. Rozumiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe i wymaga osobistego podejścia do procesu nauki. Dostosowujemy tempo nauki do indywidualnych potrzeb ucznia, co umożliwia skuteczne przyswajanie umiejętności i technik pływackich.

Pełna oferta: www.emilsiedlarz.pl

Linkhouse


WAKACYJNA SZKOŁA PŁYWANIA

Zaplanuj aktywne wodne lato dla swojego dziecka! Wakacyjna Szkoła Pływania oferuje naukę pływania, dostosowaną do wieku i umiejętności każdego dziecka.

Nauka obejmuje 8 intensywnych lekcji pływania, trwających po 45 minut przez dwa tygodnie. Jest to idealna ilość czasu, aby dzieci mogły nauczyć się podstaw pływania, doskonalić swoje umiejętności, a także znaleźć czas na relaks i zabawę podczas letnich wakacji.

Nie zwlekaj, zapisz swoje dziecko już dzisiaj! To niepowtarzalna okazja, aby aktywnie spędzić wakacje, rozwijać umiejętności, które posłużą przez całe życie.

Oferta: https://www.emilsiedlarz.pl/oferta/wakacyjna-szkola-plywania-nowysacz-chelmiec/

ZAPISY - INFORMACJA:Instruktor pływania: Emil Siedlarz
Telefon: 887 733 552
E-mail: kontakt@emilsiedlarz.pl
Fb: pływanie nowy sącz - chełmiec
Strona WWW: http://www.emilsiedlarz.pl

Linkhouse


UCZYMY PŁYWAĆAqua Centrum Chełmiec - basen w Chełmcu
Lokalizacja: ul. Marcinkowicka 9, 33-395 Chełmiec
Czynne: poniedziałek - niedziela w godz. 6:00 - 22.00

MOSiR Nowy Sącz - basen w Nowym Sączu
Lokalizacja: ul. Nadbrzeżna 36, 33-300 Nowy Sącz
Czynne: poniedziałek - niedziela w godz. 8:00 - 20.00

Hotel Beskid - basen hotelowy
Lokalizacja: ul. Limanowskiego 1, 33-300 Nowy Sącz
Czynne: poniedziałek - niedziela w godz. 14:00 - 21:30