Wiadomości

  • 19 czerwca 2023
  • 24 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2906

"Biblioteka na leżakach" w czechowickiej MBP. Jest program

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do skorzystania z oferty wakacyjnej. MBP przygotowała zajęcia dla dzieci i dorosłych. W rozwinięciu artykułu możecie znaleźć szczegóły programu "Biblioteka na leżakach".

Czechowice,CzechowiceDziedzice,Biblioteka,Wieczór,fotodnia,instagram
"Biblioteka na leżakach" w czechowickiej MBP. Jest program · fot. czecho.pl


Uczestnikiem prowadzonej przez Bibliotekę akcji Biblioteka na leżakach może być czytelnik biblioteki. Wyjątek stanowią animacje opisane adnotacją wstęp wolny.

Zapisy prowadzone będą drogą elektroniczną, na podany na plakatach oraz stronie internetowej biblioteki adres mailowy. Decyduje kolejność zgłoszeń. W zgłoszeniu należy wpisać imię, nazwisko, numer telefonu oraz numer karty czytelnika. Zapisy będą trwać do 30 czerwca.

Na każdy mail ze zgłoszeniem zostanie wysłany przez Bibliotekę mail zwrotny z potwierdzeniem możliwości uczestnictwa w wybranym wydarzeniu. Po wyczerpaniu liczby miejsc na dane zajęcia, w terminie wcześniejszym, niż 30 czerwca, na stronie internetowej biblioteki opublikowana zostanie informacja aktualizacyjna, dotycząca zamknięcia listy.

W przypadku większej liczby chętnych, niż zakładana grupa, zostanie stworzona lista rezerwowa. W sytuacji, gdy zwolni się miejsca na zajęcia, którymi była zainteresowana osoba z listy rezerwowej, Biblioteka poinformuje o tym fakcie telefonicznie.

"Biblioteka na leżakach" w czechowickiej MBP. Jest program
"Biblioteka na leżakach" w czechowickiej MBP. Jest program · fot. MBP Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj