Wiadomości

  • 11 lipca 2023
  • wyświetleń: 768

Szkolenia w bielskim oddziale ZUS. Zdalnie i stacjonarnie

W drugim półroczu oddział ZUS w Bielsku-Białej zaplanował 8 szkoleń. Większość będzie miało formę zdalną, w postaci wideokonferencji. Oferta jest szeroka i podejmuje zagadnienia istotne dla osób pracujących, służb kadrowych i księgowych oraz dla przedsiębiorców.

zus
Szkolenia w bielskim oddziale ZUS. Zdalnie i stacjonarnie · fot. ZUS


Co można załatwić przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS, jak sprawnie poruszać się 
w programie Płatnik i jakie są zasady otrzymywania zasiłku chorobowego - to tylko część wiadomości jakie mają do przekazania eksperci bielsko-bialskiego oddziału ZUS w ramach przewidzianych szkoleń.

- Na stronie internetowej ZUS w zakładce Szkolenia i wydarzenia jest rozwijane menu, gdzie można wpisać nazwę konkretnej placówki ZUS organizującej szkolenia w najbliższych miesiącach. Po wpisaniu w okienku nazwy Bielsko-Biała pokażą się informacje o dacie, temacie szkolenia, formie w jakiej będzie zrealizowane oraz informacje w jaki sposób się na nie zapisać - wyjaśnia Sebastian Szczurek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

ZUS podkreśla, że wszystkie szkolenia i dyżury są bezpłatne. Informacje o bieżących inicjatywach ZUS w zakresie szkoleń są dostępne w widocznych miejscach na sali obsługi klientów w oddziale ZUS w Bielsku-Białej.

Ofertę szkoleń organizowanych przez oddział ZUS w Bielsku-Białej można znaleźć tutaj.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są pod adresem e-mail: szkolenia_Bielsko-Biala@zus.pl

Szkolenia online odbędą się za pośrednictwem narzędzia Cisco Webex Meeting. Aby wziąć udział w webinarium, niezbędne jest posiadanie komputera z dostępem do internetu. Dołączając do wydarzenia, uczestnik wyraża zgodę na publikowanie wizerunku. Istnieje możliwość uczestnictwa bez udostępniania obrazu i dźwięku ze swojego urządzenia.

mp / czecho.pl

źródło: ZUS

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.