czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 stycznia 2008
  • wyświetleń: 753

Bilblioteka wyróżniła swoich czytelników

15 stycznia Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach wyróżniła swoich najlepszych czytelników 2007 rok, do lat 15. W gronie tym znaleźli się młodzi czytelnicy ze wszystkich oddziałów biblioteki znajdujących się na terenie gminy. Spotkanie, w czasie którego wręczono nagrody książkowe i dyplomy odbyło się w filii nr 10. Było to już trzecia taka impreza.

Bilblioteka wyróżniła swoich czytelników
Czechowicka biblioteka nagrodziła czytelników.


Na miano najlepszego czytelnika młodzieżowego zasłużyło 35 osób, które zostały wyłowione z pośród 3680 zapisanych i korzystających z biblioteki osób.

– Dziękuję wam serdecznie za to, że kochacie książki, że czytanie sprawia wam przyjemność. Cieszymy się, że tak często jesteście gośćmi w bibliotekach. Życzę wam, abyście nigdy nie rezygnowali z czytanie, nie zapomnieli że na półkach w bibliotece czekają na was prawdziwi przyjaciele – mówiła Danuta Zając, która jednocześnie podkreślała, że czytanie to przenoszenie się do innej krainy i rzeczywistości i ten kto czytana nigdy się nie nudzi.

Wyróżnionej grupie młodych ludzi należy pogratulować, że w dobie łatwego dostępu do Internetu, gdzie komputer to coś tak powszechnego, wybierają książkę, z która potrafią spędzić wiele godzin. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę oraz słodki poczęstunek.

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.