czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 lutego 2008
  • wyświetleń: 1446

W czwartek walentynki - poślij kwiaty

Już niedługo święto zakochanych „Walentynki”. Zwyczaj świętowania przyszedł z zachodu, jednak świetnie się on przyjął również wśród naszych zakochanych par.

Reklama

W czwartek walentynki - poślij kwiaty


Obok wszystkich innych prezentów niezbędne w tym dniu są kwiaty, które najlepiej wyrażają nasze uczucia. Jeżeli jesteś daleko i nie możesz wręczyć kwiatów osobiście, albo jeżeli chcesz pozostać anonimowym wielbicielem, proponujemy skorzystać z naszej http://www.kwiaty.pless.pl class=dodaj>internetowej kwiaciarni.

W całej gamie wspaniałych bukietów na pewno wybierzesz odpowiedni dla Twojej wybranki, a obdarowana będzie zachwycona kiedy kurier wręczy jej 14 lutego piękne kwiaty z dołączoną dedykacją od Ciebie.

Pamiętaj piękne kwiaty mogą zastąpić wiele słów...

mike / czecho.pl

-----------------------

Płatności można dokonać kartą kredytową lub też przelewem z większości banków. Zamówienia kwiatów na Walentynki, przyjmowane są do środy (13 lutego), do godz. 15.00.

http://www.kwiaty.pless.pl class=dodaj>Wejdź do kwiaciarni

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.