Wiadomości

  • 3 września 2023
  • 4 września 2023
  • wyświetleń: 6649

[ZDJĘCIA] Czechowiczanin rozpoczął przygodę z programem Masterchef!

W pierwszym odcinku 12. sezonu programu Masterchef TVN czechowiczanin Mauro Amarante poradził sobie bardzo dobrze zarówno w konkurencji drużynowej, jak i indywidualnie. Dzięki temu będziemy mogli oglądać go w kolejnych odcinkach kulinarnego show!

Czechowiczanin rozpoczął przygodę z programem Masterchef · fot. TVN


W pierwszej części odcinka czekała nas magia, a uczestnicy rozpoczęli swoją przygodę, pracując w parach. Zadaniem zawodników było przygotowanie pięknych i okazałych deserów, inspirowanych znakami zodiaku, co pozwoliło poznać jurorom ich osobowość, cechy charakteru i gust kulinarny. Mauro gotował razem z Martą. Wspólnie przygotowali Tort "Pomaryczowy" z kremem z konfitowanych pomarańczy, białej czekolady i śmietany.

Mauro Amarante
W pierwszej konkurencji Mauro gotował wspólnie z Martą · fot. TVN


W drugiej części odcinka kucharze zostali wystawieni na próbę kreatywności. Ich zadaniem było stworzenie najbardziej smakowitych półmisków z owocami morza. Mauro przygotował półmisek z panierowanymi krewetkami i kalmarami, małżami, ośmiorniczkami, przegrzebkami i ostrygami. Jurorzy docenili prostotę i szacunek do produktów, a także "pazur".

- Na tym talerzu niczego nam nie brakuje, no i uważam, że nie powinno zabraknąć Mauro w tym programie - podsumowała Ania Starmach.

Loading...


Danie Mauro zachwyciło jurorów, dzięki czemu czechowiczanin trafił do grona uczestników, którzy w dalszym ciągu będą walczyć o słynną statuetkę, 100 tysięcy złotych i wydanie własnej książki kucharskiej! Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.