Wiadomości

  • 27 września 2023
  • 28 września 2023
  • wyświetleń: 3099

Oktoberfest 2023 w Piwiarni Kamienica

Artykuł sponsorowany:

Jesień już puka do naszych drzwi, a wraz z nią przychodzi czas na jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń roku - Oktoberfest! W tym roku, serdecznie zapraszamy Was do Piwiarni Kamienica na niezapomnianą bawarską imprezę, która odbędzie się 29 września 2023 roku o godzinie 20:00.

Oktoberfest 2023 w Piwiarni Kamienica


Darmowe Wejście i Mnóstwo Konkursów z Nagrodami!Tego dnia wejście na naszą imprezę jest darmowe, ale to jeszcze nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Was liczne konkursy, w których będziecie mieli szansę wygrać fantastyczne nagrody. Kto najszybciej wypije kufel piwa? Kto zatańczy najbardziej energetycznie w rytm DJ Sławomira? Przygotujcie się na emocje i nagrody, które rozgrzeją atmosferę jeszcze bardziej!

Bawarski Klimat i Specjalne Piwo Paulaner Oktoberfest

Nasza Piwiarnia zostanie przemieniona w prawdziwy kawałek Bawarii! Bawarskie dekoracje i przede wszystkim - specjalne piwo Paulaner Oktoberfest, które dostępne będzie tylko na czas naszej imprezy. To będzie okazja, której nie można przegapić!

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do robienia rezerwacji już teraz, aby mieć pewność, że nie przegapicie tego wyjątkowego wydarzenia!

Jeśli szukacie niezapomnianej zabawy, pysznego piwa i fantastycznej muzyki, to Oktoberfest w Piwiarni Kamienica jest miejscem, które musicie odwiedzić! Spotkajmy się 29 września o godzinie 20:00 i razem świętujmy do białego rana. Prost!

Sezon letni w Sezonowym Ogródku Piwnym na Placu Jana Pawła 2 dobiega końca, dlatego serdecznie zapraszamy Was na ostatnie dni otwarcia! To ostatni tydzień działalności ogródka. Dziękujemy za ten sezon i do zobaczenia za rok!

Nasza Piwiarnia Kamienica już przygotowuje się na okres jesienno-zimowy, w którym będą następujące godziny otwarcia:

  • Środy: od 16:00 do 23:00
  • Czwartki: od 16:00 do 23:00
  • Piątki: od 16:00 do ostatniego klienta
  • Sobota: od 16:00 do ostatniego klienta
  • Niedziele: od 16:00 do 23:00.