Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2023
  • wyświetleń: 2852

Mauro Amarante nadal walczy o tytuł polskiego Masterchefa!

Tym razem uczestnicy stanęli przed wyjątkowym wyzwaniem, które sprawdziło nie tylko ich umiejętności kulinarne, ale również kreatywność. Już na samym początku zostali podzieleni na dwie drużyny, a ich zadaniem było przygotowanie przepysznych candy barów. Jak poradził sobie Mauro Amarante z Czechowic-Dziedzic?

Mauro w Masterchef TVN
fot. Masterchegf / TVN


Konkurencję oceniali wyjątkowi jurorzy - utalentowane dzieci z 8. edycji "MasterChef Junior", które świetnie rozumieją, co cieszy podniebienia zarówno małych, jak i dużych smakoszy. Z rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna żółtych (13:3), w której składzie znalazł się Mauro Amarante z Czechowic-Dziedzic. Zwycięstwo zagwarantowało im awans do kolejnego odcinka!

Mauro w Masterchef TVN
fot. Masterchegf / TVN


W drugiej części odcinka uczestnicy pod czujnym okiem mistrza kulinarnego, Rafała Zaręby, musieli stworzyć wyjątkowe danie, w którym kluczowym składnikiem był ser. Autorzy dwóch najsłabszych dań zmierzyli się w dogrywce, która była nie lada wyzwaniem. Ten etap wymagał precyzji, umiejętności kulinarnych i zachowania spokoju pod presją czasu. Ostatecznie program opuściła Wiktoria.

BM / czecho.pl

źródło: TVN

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.