Wiadomości

  • 4 października 2023
  • 5 października 2023
  • wyświetleń: 1225

Kameralna inwestycja "Apartamenty 26"!

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy na Dzień Otwarty o Zachodzie Słońca, 7.10.2023 r. (sobota) w godzinach 15.00 - 18.00 i odkryj swoją urokliwą przystań!

Apartamenty 26


LOKALIZACJA:Osiedle położone jest przy ulicy Chochółki w Pszczynie, zdala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko centrum. W sąsiedztwie znajduje się mnóstwo terenów zielonych i stawów zachęcających do spacerów.

Inwestycja posiada topową lokalizację pod względem komunikacji. 3 min. dzieli od wjazdu na DK nr 1, gdzie znajdziemy się na przecięciu tras Katowice-Bielsko-Cieszyn oraz Oświęcim-Rybnik, pomiędzy Górnośląskim Okręgiem Przemysłowym a Beskidami. Godzina jazdy samochodem wystarczy, by dotrzeć stąd do któregoś z dwóch portów lotniczych (Pyrzowic lub Balic), a pół godziny, by znaleźć się na przejściu granicznym w Cieszynie. Zaledwie 20 min. spacer pozwala na dotarcie do dworca kolejowego oraz centrum przesiadkowego, gdzie w szybki i łatwy sposób można kontynuować podróż do pracy czy szkoły komunikacją miejską. Szkoła Podstawowa znajduje się zaledwie 950m od inwestycji, do centrum handlowego dzieli nas około 1km.

Apartamenty 26


ARCHITEKTURA:Apartamenty 26 to drugi etap projektu budowy 4 budynków mieszkalnych, zakłada budowę budynku nr 3 oraz nr 4 przy istniejących i oddanych do użytku budynków nr 1 i nr 2. Na przyszłych właścicieli czeka mieszkanie zaprojektowane z myślą o potrzebach nowoczesnej rodziny, która pragnie znaleźć odrobinę spokoju w swoich "4 Kątach" korzystając równocześnie z własnego ogródka. Apartamenty dostępne są w dwóch metrażach: 91,1m2 oraz 103,5m2.

W II etapie inwestycji łącznie zostało zaprojektowanych 8 lokali mieszkalnych. Do każdego apartamentu przynależą dwa miejsca postojowe oraz ogródek będący cenną oazą własnej zieleni. Dodatkowo do mieszkań na parterze przynależy garaż. Wszystkie mieszkania posiadają taras bądź balkon i sprzedawane są w stanie deweloperskim.

Teren inwestycji jest ogrodzony oraz doświetlony zewnętrznymi lampami. Dojazd do osiedla drogą asfaltową, drogi wewnętrzne na osiedlu oraz miejsca parkingowe wybrukowane.

Mieszkanie wykończone w stanie deweloperskim:
  • tynki gipsowe w pokojach, oraz cementowo-wapienne w łazience,
  • sufity gipsowo-kartonowe,
  • instalacja centralnego ogrzewania gazowa, podłogowa,
  • okna trzyszybowe,
  • nstalacja elektryczna oraz teletechniczna,
  • podłączenie kanalizacji sanitarnej oraz wody do sieci miejskiej.


Dodatkowym atutem jest instalacja fotowoltaiki oraz klimatyzacji.Jeśli chcesz poznać tę inwestycję zapraszamy na dni otwarte!

Przyjdź i zobacz jak wyglądają przepiękne apartamenty na żywo! Delektuj się kawą, spoglądając na przepiękny zachód słońca nad stawem! Wyobraź sobie jak może wyglądać Twoje życie właśnie w tym miejscu!

Idealne miejsce dla rodzin, zapraszamy całe rodziny! Dla maluszków też się coś znajdzie!
Nie czekaj, dla pierwszych dwóch decydujących się na zakup klientów czekają rabaty!! Atrakcyjne bony w postaci ekip remontowo- wykończeniowych, a to nie wszystko!

Lokalizacja:
  • Pszczyna, ul. Chochółki 26!
Zespół 4 Kąty