Wiadomości

  • 6 października 2023
  • wyświetleń: 3641

Wymienią okna w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 4. Gmina ogłosiła przetarg

Gmina Czechowice-Dziedzice ogłosiła przetarg na wymianę okien w czechowickiej Szkole Podstawowej nr 4 im. Orła Białego. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty przygotowawcze i wymianę okien.

Czechowice,CzechowiceDziedzice,Szkoła,SP4,Podstawówka,RokSzkolny,LoveCzecho,LoveSilesia,fotodnia,
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl


Szczegóły prac znamy dzięki dokumentacji przetargowej. Jak możemy w niej przeczytać, zgodnie z intencjami inwestorów zaprojektowano wymianę okien i naświetli sali gimnastycznej wraz z elementami ram przewidzianych systemem określonym w projekcie oraz obróbka mi blacharskimi, wykończeniem i przy wykorzystaniu istniejącego wyposażenia instalacyjnego (sterowanie, siłowniki). Przedmiotowe okna wraz z naświetlami zapewniają naturalne doświetlenie i przewietrzanie sali w postaci dwóch pasów w elewacji południowo-wschodniej i północno-zachodniej.

Według planu zamówień publicznych gminy Czechowice-Dziedzice na 2023 rok, koszt inwestycji to 243 683,09 złotych. Firmy, które są zainteresowane wzięciem udziału w przetargu, mają czas na przesyłanie swoich ofert do 17 października. Termin związania ofertą to 30 dni, a okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej mija 15 grudnia.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.