Wiadomości

  • 14 października 2023
  • 16 października 2023
  • wyświetleń: 4473

Dom w cenie mieszkania w Uzdrowisku. Czy to jest możliwe?

Artykuł sponsorowany:

Nowa okazja na lokalnym rynku nieruchomości w Goczałkowicach-Zdroju

DOMY NA LETNIEJ


Zastanawialiście się nad życiem w otoczeniu natury, w zaciszu spokojnej miejscowości, jednocześnie zachowując bliski dostęp do większego miasta, takiego jak Bielsko-Biała? Teraz jest ku temu doskonała okazja!

Mieszkanie w Goczałkowicach-Zdroju to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój, bliskość natury, aktywny tryb życia oraz wysoką jakość mieszkania.

Goczałkowice-Zdrój otaczają malownicze krajobrazy, które zachwycają swoją naturalną urodą. Wokół znajdują się lasy, jeziora i parki, które tworzą doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i prowadzenia zdrowego stylu życia.

W samym sercu tego urokliwego Uzdrowiska powstaje nowe osiedle "DOMY NA LETNIEJ", składające się z 16 domów jednorodzinnych. Teren inwestycji został starannie zaplanowany, dbając o każdy detal, z doskonałym oświetleniem elewacyjnym, utwardzonymi ścieżkami do budynków i wewnętrznymi drogami.

Każdy z tych domów o powierzchni 106,17 m² umożliwia dostosowanie przestrzeni do własnych potrzeb. Oprócz przestronnych pokoi, każdy dom posiada przydatny strych, duży ogród oraz przestronny garaż w bryle budynku, razem z miejscem parkingowym na zewnątrz.

Domy zostały zbudowane z zastosowaniem nowoczesnych, wysokojakościowych materiałów. Przygotowano instalację pod montaż klimatyzacji i fotowoltaiki. W domach na całej powierzchni znajduje się ekologiczne ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła, co przekłada się na oszczędności dla mieszkańców.

DOMY NA LETNIEJ


Lokalizacja osiedla zapewnia wygodny i szybki dojazd do miast takich jak Pszczyna, Tychy, Katowice, Czechowice-Dziedzice czy Bielsko-Biała. Domy na Letniej znajdują się również blisko innych kluczowych tras dojazdowych, stacji PKP oraz przystanków autobusowych.

To także doskonałe miejsce dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. W zasięgu ręki znajduje się Jezioro Goczałkowickie, piękne Ogrody Kapias, Park Zdrojowy oraz malownicze ścieżki spacerowe nad stawami. Blisko jest również do popularnych Goczałkowickich Stawów oraz towarzyszących im tras spacerowych i rowerowych, w tym m.in. Wiślanej Trasy Rowerowej. Nie zabraknie więc miejsc, w których można aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Oferując spokój i ciszę, Goczałkowice-Zdrój sprzyjają relaksowi i regeneracji sił.

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój to miejsce o długiej historii, znane ze swoich leczniczych właściwości wód mineralnych. Mieszkańcy tego urokliwego miejsca mają codzienny dostęp do korzystania z tych właściwości, troszcząc się o swoje zdrowie i samopoczucie.

Jeśli chcesz zamieszkać w uzdrowisku Goczałkowice-Zdrój, serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte 21-22 października.


Umów się na obejrzenie DOMU POKAZOWEGO i przekonaj się sam o wyjątkowym charakterze tego miejsca.
tel. 784 53 52 52
sprzedaz@modulatio.pl
www.modulatio.pl