Wiadomości

  • 18 października 2023
  • 19 października 2023
  • wyświetleń: 1993

Czechowicka straż miejska rozdaje pokarm dla kotów. Udało się ją zebrać dzięki społeczności SP nr 5

Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach rozdaje pokarm dla kotów. Jest przeznaczony dla tych osób, które mają problem z zapewnieniem pożywienia swoim pupilom.

Czechowicka straż miejska rozdaje pokarm dla kotów. Udało się ją zebrać dzięki społeczności SP nr 5 · fot. Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach


Straż miejska w Czechowicach-Dziedzicach podobnie, jak w ubiegłych latach, przeprowadza akcję rozdawania karmy mieszkańcom naszej gminy będącym w trudnej sytuacji.

- Na chwilę obecną jesteśmy w posiadaniu karmy jedynie dla kotów. Udało się ją pozyskać dzięki wsparciu uczniów, nauczycieli a także dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach, za co serdecznie dziękujemy - informuje SM.

Każda osoba potrzebująca pożywienia dla swojego kota proszona jest o zgłoszenie się do siedziby straży miejskiej przy ulicy Niepodległości 35 lub o kontakt telefoniczny pod numerem 986 lub 32 215 54 92. Akcja prowadzona jest do wyczerpania zapasów.

- Często bywa tak, że chętnych jest więcej niż karmy. Apelujemy, aby zgłaszały się jedynie osoby, które naprawdę mają problem z zapewnieniem pokarmu swoim zwierzętom. Również apelujemy do osób chcących pomóc i wesprzeć akcję - mogą dostarczyć pokarm dla zwierząt do siedziby straży miejskiej. Jeszcze raz dziękujemy uczniom jak i ich rodzicom - dodaje czechowicka straż miejska.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.