Wiadomości

  • 19 października 2023
  • 21 października 2023
  • wyświetleń: 3532

[WIDEO, FOTO] Drzewa otulone kolorowymi ubrankami. Czekają na Was w czechowickim ogrodzie

W ogrodzie edukacyjno - sensorycznym przy czechowickim MDK pojawiły się drzewa otulone kolorowymi ubrankami patchworkowymi. To inicjatywa Koła Rękodzieła Artystycznego działającego przy ośrodku, a także pracowni Dzieła Neli i Miejskiego Domu Kultury.

Drzewa otulone kolorowymi ubrankami. Czekają na Was w czechowickim ogrodzie · fot. Facebook /Dzieła Neli, Koło Rękodzieła Artystycznego


Kolorowe kubraczki pojawiły się na drzewach w poniedziałek 16 października. - Koło Rękodzieła Artystycznego postanowiło stworzyć kolorowe kubraczki i szaliczki, co by drzewka nie zmarzły - możemy przeczytać w mediach społecznościowych.

Prace nad patchworkowymi ubrankami dla drzew podsumowała także pracownia "Dzieła Neli" z Czechowic-Dziedzic. - Wiele godzin, metry włóczki i mamy to. Drzewa otrzymały jesienne swetry / szalik (...). Było kolorowo, pracowicie i dziewiarsko. Teraz śmiało możemy Was zaprosić do odwiedzenia ogrodu edukacyjno-sensorycznego przy MDK, gdzie możecie zobaczyć te kolorowe drzewa na żywo - napisała na Facebooku.Ogród edukacyjno-sensoryczny przy MDK jest dostępny dla mieszkańców od poniedziałku do piątku od 9.00 do zamknięcia kina po ostatnim seansie, a w soboty i niedziele w czasie działania kina "Świt", czyli między godzinami 16.00 a zamknięciem po ostatnim seansie filmowym.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj