Reklama

Wiadomości

  • 19 października 2023
  • 21 października 2023
  • wyświetleń: 5430

[WIDO] Nietypowe znalezisko czechowiczanki. W swojej kotłowni odnalazła... kaczuszki

O nietypowym znalezisku mieszkanki Czechowic-Dziedzic poinformował Ośrodek Rehabilitacji "Mysikrólik" Na Pomoc Dzikim Zwierzętom. W swojej kotłowni czechowiczanka odnalazła... kaczuszki.

Nietypowe znalezisko czechowiczanki. W swojej kotłowni odnalazła... kaczuszki
Nietypowe znalezisko czechowiczanki. W swojej kotłowni odnalazła... kaczuszki · fot. Ośrodek Rehabilitacji "Mysikrólik" Na Pomoc Dzikim


Ośrodek Rehabilitacji "Mysikrólik" Na Pomoc Dzikim Zwierzętom poinformował w mediach społecznościowych, że kilka tygodni temu, po dwóch miesiącach odchowywania i opieki, czernice i towarzysząca im kaczka krzyżówka rozpoczęły samodzielne życie.

- Te małe czarne puchate kuleczki znalazła mieszkanka Czechowic-Dziedzic w swojej kotłowni! Początkowo myślała, że to brudne pisklęta popularnej kaczki krzyżówki. Kilkugodzinne próby odnalezienia ich matki niestety się nie powiodły, wiec musieliśmy im ją zastąpić. Jeszcze bardzo niepozorne, czarno brązowe, lecz dorosły samiec tej kaczki wygląda bardzo ładnie! Zachęcamy, aby to sprawdzić! - dodał ośrodek.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.