Reklama

Wiadomości

  • 3 listopada 2023
  • 8 listopada 2023
  • wyświetleń: 3715

[FOTO] NBA w Czechowicach-Dziedzicach! Za nami inauguracja projektu Basket League Girls

W niedzielę 5 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej numer 8 imienia Janusza Kusocińskiego w Czechowicach-Dziedzicach wystartowały rozgrywki Jr. NBA Girls. Czechowicki MKS tym razem reprezentowała drużyna Chicago Bulls.

Inauguracja Jr. NBA Projekt Basket League Girls w Czechowicach-Dziedzicach - 5.11.2023 · fot. Wójcik / www.jr-nba.pl


Turniej w tradycyjnym stylu rozpoczął się od przedstawienia drużyn. Po zaprezentowaniu zespołów Tomasz Dąbrowski oddał głos trenerowi Mariuszowi Kocurowi, koordynatorowi Jackowi Bębenowi oraz jednemu z sędziów, który zwięźle wyjaśnił przepisy kibicom tak, aby wszystko było jasne. Sędziowie kontrolowali przebieg każdego spotkania w taki sposób, że przebiegały one płynnie, zgodnie z zasadami Jr. NBA oraz w atmosferze fair play.

Po ceremonii otwarcia rozpoczęły się sportowe pojedynki, które charakteryzowały się ogromnym zaangażowaniem i wolą walki, niezależnie od wyniku na tablicy. Z tego właśnie powodu każdy zespół może być z siebie naprawdę dumny. Po trzech spotkaniach odbył się konkurs rzutowy oraz losowanie nagród! Prezentów doczekali się również trenerzy, którzy otrzymali od gospodarzy poduszki z logami zespołów, które reprezentowali.

Oprócz zawodniczek MKS Czechowice-Dziedzice w niedzielnym turnieju wystąpiły również drużyny Wiślańska Jedynka, MOSiR Bochnia, UKS Dwójka Kamienica Polska, Akademia koszykówki Infocemp, a także Akademia Wisły CanPack. Wyniki można znaleźć na poniższej grafice, z kolei pełną galerię zdjęć - tutaj.

Czechowiczanki wystąpiły w składzie: Nadia Piekarczyk, Dominika Młodzik, Nikola Kujawa, Oliwia Tokarska, Karolina Dąbrowska, Milena Mądry, Milena Świerkot, Oliwia Petelska, Martyna Głąb, Julia Kisiel, Zuzanna Lepisiewicz, Laura Zuch, Liliana Kocierz, Karolina Musioł, Jasmina Zuwawa, Karolina Musioł, Gabriela Budny.

NBA w Czechowicach-Dziedzicach! Za nami inauguracja projektu Basket League Girls
fot. www.jr-nba.pl

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.