Wiadomości

  • 7 listopada 2023
  • 21 listopada 2023
  • wyświetleń: 19943

Zwłoki bezdomnego ujawnione w centrum Czechowic-Dziedzic. Znamy wyniki sekcji zwłok

We wtorek 7 listopada około godziny 6.30 policjanci interweniowali na terenie alejki pomiędzy blokami przy ulicy Mickiewicza w Czechowicach-Dziedzicach. Ujawniono tam zwłoki bezdomnego mężczyzny. Znane są przyczyny jego śmierci.

Hybrydowy radiowóz trafi do KMP w Bielsku-Białej - 8.12.2020
Zwłoki bezdomnego ujawnione w centrum Czechowic-Dziedzic. Znamy wyniki sekcji zwłok - zdj. ilustracyjne · fot. KWP Katowice


Przypomnijmy, informację potwierdził w rozmowie z portalem czecho.pl st. sierż. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.

Przedstawiciel bielskich mundurowych przekazał nam, że osobą, która poniosła śmierć, był bezdomny 48-letni mężczyzna. Ustalono jego tożsamość.

Policjanci prowadzili dalsze czynności w tej sprawie. Wstępnie wykluczono, że przyczyną śmierci bezdomnego było wyziębienie.

We wtorek 21 listopada z pszczyńskiej Prokuratury Rejonowej otrzymaliśmy informację z sekcji zwłok zmarłego mężczyzny.

- Zgon bezdomnego mężczyzny, którego zwłoki ujawniono 7 listopada w Czechowicach-Dziedzicach, miał podłoże chorobowe. Tym samym brak jest podstaw do przyjęcia, iż nastąpił on w wyniku działania osób trzecich - poinformował Leonard Synowiec, Prokurator Rejonowy w Pszczynie.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.