Wiadomości

  • 20 listopada 2023
  • 22 listopada 2023
  • wyświetleń: 7890

[FOTO] W Bielsku-Białej zakończył się uciążliwy remont. Droga jest w pełni przejezdna

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że 20 listopada 2023 r. zostanie przywrócony ruch na ul. Warszawskiej (jezdnia w kierunku centrum). Na zdjęciach z drona doskonale widać, że droga jest już w pełni gotowa. Pozostało zająć się zielenią i drobnymi poprawkami, które nie powinny mieć już większego wpływu na ruch w tej części miasta.

Zakończyła się przebudowa części ul. Warszawskiej - 19.11.2023 · fot. sid / czecho.pl


Inwestycja trwająca blisko pół roku obejmowała rozbudowę ul. Warszawskiej na długości ok. 667m, a także rozbudowę skrzyżowania ul. Warszawskiej z ul. Okrężną oraz ul. Sarni Stok. Ponadto wykonano budowę zjazdów publicznych oraz indywidualnych, chodników oraz przebudowę zatoki autobusowej, budowę kanalizacji deszczowej, demontaż sieci gazowej oraz wodociągowej, przebudowę elektroenergetycznych nN oraz SN, przebudowę oświetlenia ulicznego, przebudowę sieci telekomunikacyjnej, roboty melioracyjne i przebudowę sygnalizacji świetlnej.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.