Wiadomości

  • 22 listopada 2023
  • wyświetleń: 2861

MOSiR zaprasza na grudniową wycieczkę do Wieliczki i Krakowa

Za nami:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza do skorzystania z oferty wycieczki do Wieliczki i Krakowa. Wyjazd odbędzie się w sobotę 2 grudnia.

MOSiR zaprasza na grudniową wycieczkę do Wieliczki i Krakowa
MOSiR zaprasza na grudniową wycieczkę do Wieliczki i Krakowa · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Zbiórka zaplanowana jest na godzinę 10.00 na parkingu basenu "Wodnik". W planie jest wizyta w fabryce ozdób choinkowych "Bombek" w Wieliczce, a także n krakowskim Rynku, gdzie będzie się odbywać jarmark świąteczny.

Zapisy prowadzone są od czwartku 23 listopada w recepcji MOSiR przy ulicy Legionów 145, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.00. Koszt wycieczki to 60 złotych od osoby.

Warunki uczestnictwa: wypełniona karta zgłoszeniowa, zapoznanie się z klauzulą informacyjną oraz wniesienie opłaty za wycieczkę - tylko i wyłącznie gotówką.

MOSiR nie przyjmuje zapisów telefonicznych. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wycieczce tylko i wyłącznie pod opieką rodzica/opiekuna prawnego.

Liczba miejsc ograniczona: 50. Liczy się kolejność zgłoszeń.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.