Wiadomości

  • 2 grudnia 2023
  • wyświetleń: 7140

[WIDEO] "Takie tam światełka dla ozdoby". Niecierpliwy kierowca na ul. Narutowicza

Przedstawiamy kolejne wideo z czechowickich dróg, które pojawiło się na portalu Bielskie Drogi. Tym razem ukazuje sytuację z ulicy Narutowicza w Czechowicach-Dziedzicach.- Można śmiało powiedzieć, że taka sytuacja na zwężeniach sterowanych sygnalizacją świetlną to norma. Dziwne jest to, że 500 zł i 15 punktów karnych za taką akcję nie odstrasza ludzi przed świadomym przejazdem na czerwonym świetle - przypomina portal http://www.bielskiedrogi.pl w artykule, w którym opublikowano powyższe wideo.

Przypomnijmy, tymczasowa sygnalizacja świetlna została postawiona na ulicy Narutowicza w związku z przebudową fragmentu ulicy Legionów. Jak pisaliśmy w artykule "Tymczasowa sygnalizacja świetlna zmorą kierowców. Wiemy, kiedy zakończą się utrudnienia", w związku z pracami kierowcy często muszą stać przed "światłami" w długich korkach.

Samochody stojące przed sygnalizacją świetlną na ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach - 8.11.2023 · fot. wpk / czecho.pl

mp, jb / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.