Wiadomości

  • 3 grudnia 2023
  • 10 grudnia 2023
  • wyświetleń: 12689

[FOTO] Dworzec autobusowy odwiedził wyjątkowy gość! Miał "wypasione" sanie

Koło Rękodzieła Artystycznego i PKM Czechowice-Dziedzice zaprosili wszystkich mieszkańców gminy do zwiedzania muzealnego autobusu "Ikarus". To niezwykłe wydarzenie, podczas którego mieliśmy okazję poczuć zbliżające się święta, odbywało się w środę 6 grudnia.

Dworzec autobusowy odwiedził wyjątkowy gość! Miał "wypasione" sanie - 6.12.2023 · fot. Facebook / Gmina Czechowice-Dziedzice


Autobus świętego Mikołaja na czechowickim dworcu autobusowymW trakcie wizyty w muzealnym autobusie "Ikarus" mieliśmy okazję spotkać aniołki, elfy, a nawet Mikołaja! Dodatkowo, około godziny 13.00, w autobusie czekała na Was świąteczna fotobudka, gdzie mogliśmy uwiecznić ten niezapomniany moment. Wspólnie mogliśmy też tworzyć kreatywną choinkę, aby całe wydarzenie było jeszcze bardziej magiczne.

Dworzec autobusowy odwiedził wyjątkowy gość! Miał "wypasione" sanie - 6.12.2023 · fot. PKM Czechowice-Dziedzice


Autobus czekał na dworcu autobusowym w Czechowicach-Dziedzicach w godzinach od 9.00 do 13.00. Wcześniej informowaliśmy, że pojazd odwiedzi także plac Jana Pawła II, jednak, jak przekazali nam organizatorzy, zaszły zmiany i zrezygnowano z tej części Mikołajek w autobusie.

Mikołajkowy autobus PKM Czechowice-Dziedzice · fot. PKM Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj