Wiadomości

  • 17 grudnia 2023
  • wyświetleń: 4191

[WIDEO] Konduktor Przemek o historii czechowickiego dworca kolejowego

Przemysław Brych, bardziej znany jako "Konduktor Przemek", odwiedził ze swoją kamerą stację Czechowice-Dziedzice. W nagraniu opublikowanym na YouTubie opowiada między innymi o jej historii.

Konduktor Przemek o historii czechowickiego dworca kolejowego
Konduktor Przemek o historii czechowickiego dworca kolejowego · fot. YouTube / Konduktor Przemek


Przemysław Brych, czyli "Konduktor Przemek", pochodzi z Olsztyna, ale swoje życie związał ze Śląskiem Cieszyńskim. Obecnie mieszka w Bielsku-Białej. Jest inżynierem transportu, a od 10 lat pracuje w branży kolejowej.Na Facebooku prowadzi popularny profil "Konduktor Przemek", który obserwuje ponad 10 000 osób. W przeszłości występował w takich telewizjach, jak TVN, a także w kanałach Telewizji Polskiej.

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego

Od 2019 roku trwa przebudowa czechowickiego węzła kolejowego. Dzięki niej przebudowano stacje Czechowice-Dziedzice, Zabrzeg oraz Goczałkowice-Zdrój. Wymieniono także między innymi tory oraz elementy sieci trakcyjnej. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa czechowickiego węzła kolejowego" podaj