Wiadomości

  • 15 grudnia 2023
  • wyświetleń: 11280

[FOTO] Kraksa na ul. Ligockiej w Mazańcowicach. Sprawczyni kompletnie pijana!

W piątek, 15 grudnia około godziny 16.10 na ulicy Ligockiej w Mazańcowicach doszło do czołowego zderzenie dwóch samochodów osobowych.

Zderzenie dwóch samochodów osobowych na ulicy Ligockiej w Mazańcowicach - 15.12.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło na ulicy Ligockiej w Mazańcowicach. Zderzyły się tutaj czołowo dwa samochody osobowe - Peugeot i Toyota. Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, zostały wezwane wszystkie służby ratunkowe. Jak przekazuje nam oficer prasowy KMP Bielsko-Biała, st. sierż. Sławomir Kocur - kierująca Peugeotem 28-letnia kobieta była nadpobudliwa i agresywna wobec funkcjonariuszy policji wykonujących czynności służbowe. Poddana została badaniu trzeźwości. Jego wynik to 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu! W podróż wybrała się z dziećmi w wieku 2 i 5 lat. Na szczęście, nie odniosły one obrażeń w wyniku kraksy. Poszkodowany natomiast został kierujący drugim pojazdem, osobową Toyotą. Zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala 41-letniego mężczyznę.

Początkowo droga była całkowicie zablokowana. Obecnie na miejscu zdarzenia nadal występują utrudnienia w ruchu. Policjanci wykonują niezbędne oględziny i kompletują dokumentację. Za jazdę w stanie nietrzeźwości 28-letniej kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy. O jej dalszym losie zdecyduje sąd.

pj / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.