Wiadomości

  • 19 grudnia 2023
  • 21 grudnia 2023
  • wyświetleń: 21682

[FOTO] Nietypowy skutek zderzenia na DK-1. Zwłoki wypadły z trumny

We wtorek 19 grudnia około godziny 11.00 na drodze krajowej numer 1 w Czechowicach-Dziedzicach, przed skrzyżowaniem z ul. Legionów, doszło do zderzenia dwóch pojazdów - ciężarowego oraz dostawczego. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Zderzenie dwóch pojazdów na drodze krajowej numer 1 w Czechowicach-Dziedzicach - 19.12.2023 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Katowic. Oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej st. sierż. Sławomir Kocur przekazał nam, sprawcą okazał się 29-latek kierujący dostawczym Renault, który nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym pojazdem, czym doprowadził do groźnie wyglądającej kolizji.

29-latek został przewieziony do szpitala, jednak jego obrażenia nie okazały się poważne i został zwolniony do domu. Został ukarany mandatem karnym.

Okazało się, że "na pace" samochodu dostawczego przewożona była trumna, w której znajdował się nieboszczyk. Podczas uderzenia otworzyła się, a zwłoki wypadły na przestrzeń ładunkową - to informacja, którą potwierdził nam rzecznik bielskich policjantów.

Zmarły był przewożony w drewnianej trumnie z Bratysławy do jednego z domów pogrzebowych w Chrzanowie. Policjanci zweryfikowali wszystkie dokumenty przewozowe i nie było podejrzenia, że ciało pochodziło z przestępstwa. Do Małopolski zwłoki zostały przewiezione już "odpowiednim" karawanem.

Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe, w tym 3 zastępy straży pożarnej. W czasie akcji służb występowały utrudnienia w ruchu - zablokowany był prawy pas.

Loading...

mp, sid, pj / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.