Wiadomości

  • 21 grudnia 2023
  • 23 grudnia 2023
  • wyświetleń: 3679

[FOTO] Nie zapomnieli o swoich rówieśnikach. Świąteczna akcja Młodzieżowej Rady Miejskiej

Młodzieżowa Rada Miejska w Czechowicach-Dziedzicach zrobiła niespodziankę podopiecznym czechowickiego Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie i Domu dla Dzieci "Na Lipowcu".

Nie zapomnieli o swoich rówieśnikach. Świąteczna akcja Młodzieżowej Rady Miejskiej · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Nowa kadencja Młodzieżowej Rady Miejskiej rozpoczęła się 19 października. Jedną z pierwszych decyzji młodych radnych było zorganizowanie świątecznej akcji na rzecz podopiecznych Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie i Domu dla Dzieci "Na Lipowcu".

Młodzież postanowiła poprosić o pomoc lokalnych przedsiębiorców oraz pracowników firm z terenu gminy Czechowice-Dziedzice. Apel młodych radnych okazał się strzałem w dziesiątkę - wsparcie przekazane przez darczyńców pozwoliło na zakup dwóch konsol do gier oraz słodkich upominków dla każdego z podopiecznych placówki.

Prezenty przekazano we wtorek 19 grudnia w siedzibie Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie. Specjalnie na tę okazję młodzi radni przygotowali akompaniament do wspólnego śpiewania kolęd.

Młodzieżowa Rada Miejska dziękuje wszystkim firmom, które dołożyły swoją cegiełkę do świątecznej akcji. - Szczególne podziękowania kierujemy do firm: Promont, Bolotrans, Gospodarstwo Rybackie Tadeusza Firganka w Bestwinie, Papirus, Lontex, Lora, Ski Sport, Studio Osa. Dziękujemy także pracownikom lokalnych firm, którzy indywidualnie wsparli naszą akcję - informuje Młodzieżowa Rada Miejska w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.