Wiadomości

  • 22 grudnia 2023
  • 26 grudnia 2023
  • wyświetleń: 24166

[FOTO] Willa w Parku Miejskim "Lasek" na sprzedaż! Cena robi wrażenie

W serwisie otodom.pl pojawiła się oferta sprzedaży wilii znajdującej się w Parku Miejskim "Lasek", w której niegdyś znajdował się między innymi pub "Stolarnia". Cena nieruchomości to 1 590 000 złotych.

Willa w Parku Miejskim "Lasek" na sprzedaż! Cena robi wrażenie · fot. otodom.pl / CUBE nieruchomości


Jak możemy przeczytać w ogłoszeniu umieszczonym w serwisie otodom.pl, powierzchnia budynku to 600 m2. Obiekt został wybudowany w latach 30. z cegły, jest całkowicie podpiwniczony, jednopiętrowy z poddaszem użytkowym - to razem 4 kondygnacje.

- Dach kryty papą, konstrukcja więźby zdrowa i sucha. Budynek znajduje się w gminnej ewidencji zabytków, prace wewnątrz mogą być prowadzone wg własnego pomysłu. Do nieruchomości prowadzi własna wewnętrzna droga przez park (służebność dla każdoczesnego właściciela budynku) - czytamy dalej.

- Budynek wewnątrz przeznaczony jest do remontu pod własne pomysły i potrzeby. Był częściowo remontowany pod prowadzoną wcześniej działalność - podsumowuje ogłoszeniodawca, który dodaje, że piwnice budynku posiadają ceglane stropy.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.